Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’Lİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI BİRARADA..

14 Mayıs’a doğru geri

14 Mayıs’a doğru geri sayım devam ederken Tokatlı aday adaylarını biraraya getirerek istişarelerde bulunan Tokat İli Dernekler Federasyonu TOKDEF, CHP İstanbul Milletvekili Aday Adaylarını buluşturdu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Milletvekili aday adayı olan Tokatlı hemşerileri biraraya getirerek seçim süreci ve gelecekle ilgili istişarelerde bulunan Tokat İli Dernekler Federasyonu TOKDEF Genel Başkanı İlhami Özel, birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü yarınlar mesajları verdi. Aynı zamanda Parti Meclisi Üyesi de olan CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hasan Efe Uyar, CHP İstanbul Milletvekili Aday Adayı Şerife Telci, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları Hasan Bakan, Musa Sağdıç, Murat Kantekin, Kemal Pektezel, Salih Karlı, Halil Bakan ve Umut Çakır gibi isimlerin katıldığı toplantı son derece verimli geçti.

TOKDEF Genel Sekreteri Veysal Sarar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Sancaktepe’deki toplantıda tek tek söz alan Tokatlı aday adayları, sürece ilişkin görüş, öneri ve düşüncelerini paylaştılar. Aday adayları, 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki Millet İttifakı’nın iktidar yürüyüşünde birlik ve beraberlik içerisinde, daha aydın bir Türkiye için yapılması gerekenlere yönelik fikirlerini açıkladılar. TOKDEF yöneticileri de sürece ilişkin düşüncelerini paylaştılar.

Önümüzdeki hafta Pazartesi akşamı diğer siyasi partilerin ve diğer bölgelerin aday adayı olan Tokatlı hemşerilerle de biraraya geleceklerini kaydeden TOKDEF Başkanı İlhami Özel, “Milletvekili aday adayı olan her bir hemşerimiz bizler için gurur ve övünç kaynağıdır. Çıkmış olduğunuz bu yolda her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Aday adayı olan her bir hemşerimiz TOKDEF için aynı değerdedir. Önemli olan Tokat’ımızın güç birliği, gelişimi ve kalkınmasıdır. Bu uğurda mücadele veren her bir hemşerimizle dayanışma içerisinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklamı Geç