Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ESKİ KOMANDOLAR YEMİNLE YOLA ÇIKTILAR..

Ocak ayı başında meydana

Ocak ayı başında meydana gelen patlamada 13 askerin şehit olduğu Kayseri 1. Komando Tugayı’na destek için bir araya gelen tugayın eski komandoları Beykoz’dan Kayseri Zincidere’ye yola çıktı.

beykoz komando 2Terörle mücadelede kritik ve başarılı görevler yürüten Kayseri 1. Komando Tugayı çarşı iznine çıkan mecidiyekoylions.com askerlere yapılan hain terör saldırısında 13 askerini şehit vermişti. Türkiye genelinden 800 eski komandonun katılacağı etkinliğin, İstanbul ayağı için 80 kişilik eski komando hazırlandı. Beykoz Belediyesi önündeki toplanan eski mavi bereliler vatanın birliği ve bütünlüğü için daima göreve hazır olduklarına dair yemin ederek yola çıktı.

beykoz komando 340 Mevlidleri Okutulacak: Eski komandolar Kayseri’de ilk olarak Köşkkışla’daki Acemi Birliğini ziyaret ederek vatani görevini yapmakta olan erlerle kucaklaşak ve askerlere  moral verecek. Ardından mavi berelerini giyerek patlamanın meydana geldiği otobüs durağını ziyaret edecek olan grup, şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunacak ve İstiklal Marşı okunacak. Tugayın içinde yer alan Zincidere 1. Komando Tugay Komutanlığı Mehmetçik Camii’nde kılınacak namazın ardından şehitler için Kur’an-ı Kerim ve 40 mevlidi okutulacak.

Reklamı Geç