Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FEDON, İKİZİ GİBİ BENZERİNİ MODOKO’DA BULDU!

Mobilyanın köklü ve seçkin

Mobilyanın köklü ve seçkin alışveriş merkezi Modoko,  çıkarmış olduğu Modoko Life Exclusive dergisinin Ağustos-Eylül sayısında yine çok değerli ve sevilen bir yüze yer verdi.

fedonmodoko1Aşk şarkıları ile yıllarca bizleri kendine hayran bırakan, Greek müziğin sevilen ismi Fedon, Mobilyanın Başkenti Modoko’nun seçkin tasarım ve yaşam dergisi Modoko Life Exclusive’e Ağustos-Eylül yaz sayısına özel “Dört mevsim yazı yaşayan adam” teması ile konuk oldu. Bodrum Torba’daki evinin kapılarını Modoko Life Exclusive dergisi için açan Fedon, bu sayıda 68 yaşında olmasına rağmen nasıl sağlık ve mutlulukla beslenerek dört mevsim rengarenk olmayı başardığını sizler için anlattı.

fedonmodoko2Şaşırtan Benzerlik…

Mobilyanın Başkenti Modoko’yu da ziyaret eden Fedon’nun, Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik’le olan benzerliği gözlerden kaçmadı. Geçmiş dönemlerde de arkadaş olan iki değerli ismin benzerliği Fedon’nun son zamanlarda Tolga Çevik’le oynadığı reklamları akla getirdi. Hem yeni projelere hem de derginin kültür sanat yaz konseptine destek veren Fedon’un keyifli röportajını, Modoko Life Exclusive Ağustos-Eylül sayısında bulabilirsiniz.

Reklamı Geç