Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GAZETECİ SERKAN SÜSLÜ DEVA’DAN ADAY ADAYI..

Anadolu Yakasında 15 yıldır

Anadolu Yakasında 15 yıldır yayın yapan Haberexpress Gazetesi İmtiyaz sahibi Serkan Süslü DEVA Partisi İstanbul 1.Bölgeden Milletvekili Aday Adayı oldu. Serkan Süslü Sivil tolum dünyasında da yakından tanınan bir isim.

14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimde milletvekili aday adayı olmak için DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Gazeteci Serkan Süslü adaylık dilekçesini İl Başkanı Dr. Erhan Erol’a teslim etti. 1976 İstanbul doğumlu olan Süslü, aslen Sivas Hafikli, Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu . Süslü, restoran ve anaokulu işletmeciliği ile iştigal oluyor.

Sivil toplum kuruluşlarında etkin olan eden Serkan Süslü, İstanbul Doğaseverler Çevre ve Turizm Derneği Başkanı, Fenerbahçe Spor Kulübü Çekmeköy Şubesi Genel Sekreteri, Çekmeköy Sivaslılar Derneği Başkan Yardımcısı, İstanbul Gazete, Radyo , TV ve İnternet Habercileri Derneği Denetleme Kurulu Başkanı,
Karabekir Cem Evi Üyesi ve Bilinçli Aile Mutlu Çocuk Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi gibi görevler icra ediyor.

Serkan Süslü, 2021 Yılında Mimar Hasan Keleş’in Ümraniye İlçe Başkanı olması ile DEVA partisi Ümraniye Kurucu İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve daha sonra Kurumsal İletişim ve Tanıtım politikaları Birim Başkanı görevini sürdürdü.

Reklamı Geç