Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GAZETECİLERDEN ÖRNEK BİR ÇALIŞMA…

Kısa adı “GASSOPDER” olan,

Kısa adı “GASSOPDER” olan, Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği Üyeleri Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası çocuklarına aldığı hediyeleri Yuva yönetimine teslim etti. …

gassop3T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Üsküdar Hasan Tan çocuk yuvasının konukları bu sefer Gazeteciler oldu. Kısa adı “GASSOPDER” Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Dernek Genel Başkanı Yaşar Kaba, Genel Sekreter Aliye Serin, Denetim Kurulu Başkanı Av. Yasemin Çakır Özşafak ve Dernek Üyeleri Deniz Dalgın, Gülişan Özdemir,  Av. Ferda Kazancıbaşı, Gazeteci Turhan Bal, Nimet Kartal, Halil Öztürk Yuva Yönetimini ziyaret etti. Daha önceden belirlenen ihtiyaç doğrultusunda çocuklar için alınan hediyeler, Yuva Yöneticilerine teslim edildi. Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası Müdürlüğünü vekaleten yürüten T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdür yardımcısı Şemsettin Yalçın ziyaretçileri makamında oldukça samimi ağırladı, çay ikram etti, korunmaya muhtaç çocuklar ve yasal mevzuatlar hakkında bilgiler verdi.

gassop2GASSOPDER Genel Başkanı Yaşar Kaba “ Biz basın mensupları toplumun tüm kesimleriyle içi içe,  sorunları ve çözümleri noktasında ne yapabiliriz, bazı küçük sorunları toplumsal dayanışma içinde halledebiliriz diye düşündük,  ateşe bir damla su olabilmek en büyük mutluluğumuz olur. Çocuklar bizim geleceğimiz, onlar hepimiz için çok önemli, bu gün dernek üyelerimizin katkılarıyla küçükte olsa bir katkıda bulunmak bizleri oldukça mutlu etti. Umarım ülkemin her yerinde basın mensubu dostlarım ve halkımızda çevrelerinde buna benzer kurum yöneticileri ile yakın çalışma içince olurlar onlarda ateşe bir damla su atarlar, atılan her damla yangını söndürecektir. Bu tür kurumlarda özveri ve sevgiyle görev yapan tüm çalışanlara müteşekkiriz, verdiğiniz emeğin farkındayız” dedi.

Reklamı Geç