Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN 7/24 HİZMET (!) VEREN SOKAK LAMBALARI..

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi’nde Ulus

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi’nde Ulus Pazarı’nın da kurulduğu alanın yanı başındaki Bestegül Sokak’ta gece gündüz ayırt etmeden günün 24 saati yanan sokak lambaları, “Demek ki zenginlik böyle bir şey” diyen bölge sakinlerinin alay konusu oluyor.

sokaklamba 4İstanbul’un çeşitli semtlerinde yanmayan sokak lambaları vatandaşın şikayet konusu olurken Çekmeköy Hamidiye Mahallesi Bestegül Sokak’taki sokak lambaları ise gece gündüz ayırt etmeksizin günün 24 saati ışıl ışıl yanıyor. Cumartesi günleri Ulus Pazarı’nın da kurulduğu alanın yanı başındaki sokaktan gündüz geçerken lambaların yandığını gören Çekmeköylüler, elektrik idaresine seslenerek; “Evimizde bir odadan diğer odaya geçerken elektrik düğmesini kapatan bizler henüz bu kadar zengin değiliz” diyor.

sokaklamba 2FATURA NASIL OLSA VATANDAŞA..

Gece gündüz yanan sokak lambalarının faturasının kime yazıldığını da soran bölge sakinleri; “Tasarruf, tasarruf diye bağıran yetkililerimizin nasıl olsa fatura derdi diye bir sorunu yok. Güpegündüz yanan sokak lambaları da nasıl olsa bizlere yazılıyor. Faturalar niye kabarık insan daha iyi anlıyor” diyor.

Reklamı Geç