Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Genel kurulunu yapan İMES, 3 yıl daha Akar’la devam dedi..

İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları

İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları Sanayi Sitesi (İMES), 2023 yılı olağan genel kurulunu yaparak mevcut başkan Kemal Akar’a güven tazeledi ve 3 yıl daha devam dedi.

İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar Başkanlığı’nda gerçekleştirilen genel kurula, Dudullu OSB Başkanı Murat Önay, Dilovası İMES OSB Başkanı Ahmet Tokkan, Tuzla Anadolu Yakası OSB Başkanı Murat Çökmez, Marmara OSB Başkanı Menderes Akar’ın yanı sıra çevre sanayi sitelerinin başkanları da katılım sağladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantı, İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar’ın faaliyet konuşmasıyla devam etti. Akar, konuşmasında; ‘‘2023 yılında, hepimizin kıymetlisi olan İMES’e hizmet etmek, ülkemizin ilerlemesine katkı sunmak maksadıyla birçok çalışmayı hayata geçirdik. Sizlerin teveccühü ile almış olduğumuz yetkiyi, İMES’e yaraşır projelerle taçlandırdık. Sitemiz için ter dökmeye, faaliyetlerimizi büyük titizlikle sürdürmeye gayret ettik’’ dedi.

İMES’in tarihi ve başarı yolculuğuna dikkat çeken Akar, “İMES; ustaların çıraklara el vererek büyüttüğü bir umut ve kalkınma macerasıdır. Sadece emeklerine ve alın terlerine güvenenlerin ortak inancının hikayesidir. Küçük dükkanlarında büyük hayaller kurup, bugün ülkemizin yüz akı olanların, hakkıyla galip gelenlerin yolculuğudur. İMES’in yolculuğu; Türk Sanayisinin yolculuğudur” şeklinde konuştu.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından seçime gidilen kongrede, ortakların yoğun desteğiyle mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, yeniden başkanlığa seçildi. 3 yıllık yeni dönem için yetkilendirilen yönetim ve denetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Yönetim Kurulu: 1) Kemal Akar 2 – Abdullah Arslan 3 – Mehmet Ali Dağıstan 4 – Oğuz Zorlu 5 – Koray Yavuz  6- İsmail Şişman 7) Emir Selim Öztürk
Denetim Kurulu: 1 – Bülent Taş 2- Mahmut Tanar 3- Süleyman Çelebi

Reklamı Geç