Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökhan ve Aleynanur’a ömür boyu mutluluklar!

Çekmeköy’ün önde gelen tanınmış

Çekmeköy’ün önde gelen tanınmış ailelerinden Sivaslı iş insanı Lütfü Tiryakioğlu’nun evladı Gökhan Tiryakioğlu ile Aleynanur Elvan bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Orhan Çerkez kıyarken, CHP İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan, Hüseyin Avni Sipahi, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda konuk bu mutlu ana şahitlik etti.

Hafta sonu Çekmeköy Belediyesi Taşdelen Nikah Sarayı’nda gerçekleşen nikah merasimi Tiryakioğlu ve Elvan Aileleri’nin sevenleri ve dostları tarafından doldu taştı. Bölgemizin tanınmış isimlerinden Sivaslı iş insanı Lütfü Tiryakioğlu’nun evladı Gökhan Tiryakioğlu ile Aleynanur Elvan bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştirdi.

Genç çiftin nikahını kıyan Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Gökhan ve Aleynanur’u tebrik ederek her iki aileye ‘hayırlı uğurlu’ olsun dedi. CHP İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan, Hüseyin Avni Sipahi, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli Gökhan ve Aleynanur’un en mutlu anına şahitlik etti.

Damat babası Lütfü Tiryakioğlu, bu mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm aile dostlarına teşekkür etti. Biz de www.yerelgazete.com.tr olarak genç çift Gökhan ve Aleynanur’a ömür boyu mutluluklar diliyor, her iki aileye ‘hayırlı, uğurlu olsun’ diyoruz.

Reklamı Geç