Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜSEYİN YÜKSEK İDDİALI ÇIKIŞINI GÜÇLENDİRİYOR…

Çalışmalarına hız veren Ak

Çalışmalarına hız veren Ak Parti Çekmeköy Adayı Hüseyin Yüksek, kendisine destek açıklaması yapan bazı mahalle başkanları ve delegelerle bir araya geldiği yemekte; “Bu kongre bizim Çekmeköy sevdamız için bir son değil, aksine bir başlangıçtır” dedi.

yuksekdestek3Ak Parti Çekmeköy Teşkilatı’nda 6 Aralık’ta yapılacak olan 5. olağan kongre öncesi kızışan yarış tüm hızıyla devam ediyor. Adaylar; mevcut Başkan Salih Kırıcı, Rıza İmamoğlu, Serkan Gök ve Meclis Üyesi Hüseyin Yüksek saha çalışmalarını artırdı. Adaylar içerisinde performansı ile dikkat çeken Hüseyin Yüksek, Yılmaz Restoran’da düzenlediği yemekli toplantıda mahalle başkanları, delegeler ve kendisine destek veren partililerle bir araya geldi.

yuksekdestek4Ak Parti Mahalle Başkanları; Aydınlar Sinan Sağlam, Taşdelen Özdemir Arslan, Ekşioğlu Yüksel Koluzun, Kirazlıdere Erbil Polat, Cumhuriyet Bahattin Koç, Nişantepe Ahmet Bilgi, Reşadiye Recep Çelik, Sırapınar Temel Aydın ve Mehmet Akif Bekir Kurşun ile eski mahalle başkanları Soğukpınar Hayrettin Öztürk ve Hamidiye Yasin Çelik’in destek açıklaması yayınladığı gecede coşkulu bir konuşma yapan Hüseyin Yüksek, “Bizim tek derdimiz var o da partimizin daha iyi yerlere gelmesini sağlamak” dedi.

yuksekdestek1Konuşmasında sık sık milli iradeye vurgu yapan Hüseyin Yüksek, “Genel ve yerel tüm seçimlerde milli irade ve halkın demokrasisi diyen partimiz, kongrelerde de böyle demeli ve birilerinin istikamet seks hikayeleri vermesi ile değil, milletimizin istikameti ile ilçe başkanları seçilmeli” dedi. “Bu kongre bizim Çekmeköy sevdamız için bir son değil, aksine bir başlangıçtır” diyen Hüseyin Yüksek, mücadelesini kongre sonrasında da sürdüreceğinin işaretini verdi.

yuksekdestek5Kendisinin 1976 Üsküdar doğumlu olduğunu ifade eden Yüksek, “Mevlam bana bugüne kadar fakirliği de zenginliği de her türlü nimeti çok şükür verdi. Ben sokaklardan geldim. Halkın derdini en iyi ben bilirim. Sinop Dikmen’de belediye başkanı seçilerek bu genç yaşımda Türkiye’nin en genç belediye başkanı olma onurunu da yaşadım. Ben makam ve mevki peşinde değilim. Makamlar gelip geçici baki olan insanlığa yapılan hizmetlerdir. Biz milletimizin refah ve huzuru için görev adamı olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

yuksekdestek2Tek derdinin partisinin Çekmeköy’deki çıtasını yükseltmek olduğunu ifade eden Yüksek, “Siz değerli partililerimizin isteği ve desteği ile çıktığımız bu yolda sonuna kadar yürüyüp, bu uğurda her türlü bedeli ödeyerek milletimizin gözünden akan tek damla yaş kalmayıncaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi. Gecede daha sonra Hüseyin Yüksek’e destek veren mahalle başkanları ve meclis üyeleri tek tek tanıtıldı. Destek açıklaması yapan meclis üyeleri Salih Boleli ve Celal Cebir ile diğer bazı davetliler, sonuna kadar Hüseyin Yüksek’in yanında olacaklarını vurguladılar.

Reklamı Geç