Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İBB’NİN ÇEKMEKÖY’DEKİ HİZMETLERİ MASADA..

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı ve İBB Daire Başkanlarını misafir ettiği toplantıda, Çekmeköy’de yapılan yatırımlar görüşüldü.

cekmekoy ibb hizm 4Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı ve İBB Daire Başkanlarını ağırladı. Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen toplantıda; Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de yer aldı. Başkan Poyraz’ın,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çekmeköy’e bugüne kadar yaptığı ve devam eden projeleri ile ilgili teşekkür etmesi ile başlayan istişare toplantısında planlanan projelerle ilgili son durumlar da paylaşıldı.

cekmekoy ibb hizm 3Çekmeköylülerin beklentileri doğrultusunda tespit edilen ihtiyaçlarla ilgili de bilgilendirme yapan Başkan Poyraz, özellikle metro çalışmalarından dolayı vatandaşların memnuniyetini misafir heyete iletti. İstişare toplantısı; ulaşım, imar planları, kavşaklar, üst geçitlerin yenilenmesi, mevcut kültür merkezlerinde yapılacak değişimler ve yeni yapılacak kültür merkezleri, dere ıslahları, prestij caddeler, otopark projeleri, çevre düzenlemeleri, yeşil alan projeleri başlıkları altında yapıldı.

cekmekoy ibb hizm 2

cekmekoy ibb hizm 1

Reklamı Geç