Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSPARK OTOPARKLARINDA BÜYÜK MODERNİZASYON BAŞLIYOR..

Trafik sorununun çözümüne katkı

Trafik sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla modern ve teknolojik projelerini hayata geçiren İSPARK, hizmet sahalarında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile modernizasyon çalışmaları başlattı.

ispark yenilesme 4İSPARK’ın, katlı ve zemin altı otoparkları, açık otoparkları, Tekne Parkları, Minibüs depolama alanları, Cep Otogarı ve Heliport alanlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yapı İşleri Müdürlüğü ve Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü ile koordineli çalışmaları devam ediyor. İstanbul’un en büyük problemlerinin başında gelen otopark sorununa çözüm arayışında olan İSPARK, dünyadaki otopark teknolojilerini İstanbul’a kazandırıyor. Yarı otomatik, tam otomatik ve dönme dolap gibi otopark teknolojilerini hizmete sunan İSPARK, açık, katlı ve zemin altı otoparklarında ve diğer faaliyet alanlarında da modernizasyon çalışmalarını sürdürüyor.

ispark yenilesme 2İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık olarak 200 milyon TL’ye mal olacak bakım onarım çalışmaları kapsamında, 15 zemin altı ve katlı otopark ile 22 açık otopark son teknoloji ile modernize edilerek İstanbullulara kaliteli ve güvenli otopark hizmeti vermeye devam edecek.  Otoparklarda dolu boş oranını gösteren teknolojik altyapılar, zemin düzenlemeleri, LED aydınlatmalar, kamera ve güvenlik sistemleri, yağmur suları ve atık sular ile ilgili altyapı sistemleri ve çevreye duyarlı yeşil otopark projeleri bakım onarım kapsamında gerçekleştirilecek başlıca çalışmalar olarak göze çarpıyor.

ispark yenilesme 3Genel Müdür Nurettin Korkut ve İSPARK yöneticileri Maçka Katlı Otoparkı, Yunus Dede Açık Otoparkı, Cihangir Katlı Otoparkı ve Tepebaşı katlı otoparkında yapılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut; “Şehrimize yakışan vatandaşlarımızın hak ettiği modern hizmeti sunabilmek amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde otoparklarımızı ve diğer faaliyet alanlarımızı son teknoloji ile baştan aşağı yeniliyoruz” dedi.

ispark yenilesme 1Avrupa Yakası’nda; Seyrantepe katlı otoparkı, Maçka katlı otoparkı ve Beyoğlu Tepebaşı otoparkında çalışmalar devam ederken 5 otoparkta da planlamalar yapılıyor.  Avrupa Yakası açık otoparklarında ise Ulu Camii açık otoparkı ve Matbaacılar Sitesi açık otoparkında çalışmalar tamamlanırken, Bahçelievler Hizmet Hastanesi otoparkında çalışmalar devam ediyor, 8 açık otoparkta ise planlamalar sürüyor.

Anadolu Yakası’nda Pendik katlı otoparkı, Ümraniye katlı otoparkı ve Haldun Alagaş katlı otoparkında çalışmalar devam ederken 4 otoparkta planlama aşamasında. Açık otoparklarda ise Sabiha Gökçen P+R otoparkı, Kadıköy Salı Pazarı otoparkı ve Kadıköy açık otoparkında bakım onarım çalışmaları sürerken 8 açık otoparkta da planlamalar devam ediyor. Ayrıca İSPARK bünyesinde hizmet veren Tekne Parklar, Minibüs depolama alanları, Cep Otogarı ve Heliport alanları da modernizasyon çalışmaları kapsamında yenilenecek.

Reklamı Geç