Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSPARK ULAŞIMIN DUAYENLERİNİ BİRARAYA GETİRDİ..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK ve Otopark İşletmecileri Derneği öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenen sempozyum ulaşım sektörünün öncü kuruluşları ve beyin takımını bir araya getirdi.

isparkduayen4Otopark eğilimleri ve uygulamalarının dünya örnekleriyle tartışıldığı sempozyumda Kara, Deniz ve Hava ulaşım araçlarının park stratejilerine yönelik yeni projeler masaya yatırıldı. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Intertraffic fuarı ve sempozyumuna Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan, OİD başkanı ve İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, GOP Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Şile Belediye Başkanı  Can Tabakoğlu, DHMİ Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, THY Genel Müdürü Temel Kotil İSBAK Genel Müdürü Kasım Kutlu, İSPARK Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Korkut, Avrupa Park Birliği Başkanı (EPA) Nick Lester,UBM Türkiye operasyonlarından sorumlu Başkanı Haluk Balcı, Amsterdam RAI Uluslararası Fuarlar Direktörü Theo Lingmont ,yerel yönetim temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

isparkduayen2Sempozyum davetlileri arasında yer alan ve Intertraffic fuarı kapsamında İstanbul’a gelen çok sayıda yatırımcı ve sektör temsilcisi İSPARK standını da ziyaret etti. İSPARK’ın kent genelinde hayata geçirdiği projeleri yakından inceleyen katılımcılar 100 bin araçlık otopark master planı ve yatırımı başta olmak üzere tekne park, heliport, bisiklet park alanları, cep otogarı, İSPARK akademi ve diğer proje alanları hakkında bilgi aldı.

isparkduayen5Yerli ve yabancı birçok firmanın katıldığı fuar alanını gezen İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, firma yetkilileriyle görüşerek teknolojik cihaz ve ekipmanları, sektörün ürettiği yeni uygulamaları inceledi. Tan alanında farklı ülkelerden katılımcıları da ağırlayan Çevik, otopark yatırımı ve danışmalık hizmeti konulularında bir dizi temaslarda da bulundu.

isparkduayen3Dünyanın farklı ülkelerinden ulaşım ve park sistemleri konusunda yönetici ve sektör profesyonellerini ağırlayan sempozyum katılımcılardan tam not aldı. OİD Başkanı ve İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, konuşmacılara sempozyuma verdikleri  destek ve yayınladıkları bilimsel makaleler dolayısıyla teşekkür ederek plaket takdim etti.

isparkduayen1

 

Reklamı Geç