Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSPARK’IN CEP OTOGARI BAYRAMA HAZIR..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK, cep otogarı projesini ilk ayağı olan Alibeyköy Cep otogarında verilen hizmet kalitesini artırmak için bayram öncesi çalışmalarını tamamladı.

sparkcepotgr2Bayram tatillerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören ve sefer sayısının 2 katına kadar çıktığı Cep Otogarı, İSPARK tarafından alınan önlemler sonrasında yaşanacak yoğunluğa hazır hale getirildi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Cep Otogarında teknolojik ve modern imkânlar kullanılarak yolcuların yönlendirilesini kolaylaştıracak led ekranlar ve yolcu güvenliği ile hizmet kalitesini artıracak teknolojik alt yapı sistemleri hayata geçirildi. Vatandaşları açık alanda beklerken yağmurdan ve güneşten koruyacak sundurma sisteminin de yapımı tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu

isparkhastvale3Genel Müdür Mehmet Çevik ve beraberindeki heyet yapılacak çalışmalar öncesinde bölgede incelemeler yaptı. Cep otogarlarının yaygınlaşacağını belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik “Otogar vatandaşlarımıza modern yeniliklerle hizmet veriyor. Ayda 1 milyon 300 bin kişiyi ağırlıyoruz. Bu rakam yaz aylarında bayram günlerinde daha da artıyor. Vatandaşlarımıza kolaylık sağlama içinde otoparkımız ilk 30 dakika ücretsiz hizmet veriyor. Şimdi teknolojik sistemleri daha fazla alanda kullanarak hizmet kalitesini artıracağız” dedi.

sparkcepotgr3Otogarların kent merkezinin dışına çıkarılması amacıyla başlanan proje devam ediyor. Kısa süreli yolcu indirme-alma noktası olan otogarda sunulan imkânlar yoğunluğu artırdı. Vatandaşlar modern ve teknolojik sistemleri barındıran taksi servis vb. ulaşım imkânları olan otogarı tercih ediyor.

sparkcepotgr4Cep Otogarı’nın bünyesinde; idari bina, kafeterya, bekleme salonu, otobüs acenteleri, servis ve taksi durakları ile ziyaretçilerin kısa süreli parklanma yapabileceği otoparklar bulunuyor. Çocuk oyun parklarının da yer aldığı otogarda İSPARK personeli el terminali ile hizmet veriyor.

sparkcepotgr1

sparkcepotgr5

Reklamı Geç