Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSPARK’TAN ACİL SERVİSLERE VALE HİZMETİ…

İstanbul’da günde 150 bin

İstanbul’da günde 150 bin kişiye hizmet veren İSPARK hastane otoparklarını da işletecek. Sağlık Bakanlığıyla imzalanan protokol kapsamında İstanbul genelindeki devlet hastanelerinin otoparkları İSPARK’a devredilecek. İSPARK acil servislerde ücretsiz vale hizmeti verecek.

isparkhastvale1İstanbulluların hayatını kolaylaştıran projelerle hizmet ağını genişleten İSPARK hastanelerin acil servislerinde başlattığı vale hizmetini yayınlaştırıyor. Devlet hastanelerindeki otoparkların işletilmesi ve acil servislerde ücretsiz vale hizmeti verilmesi amacıyla yapılan görüşmeler neticelendi. Pilot olarak Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi ve Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başlatılan uygulama 30 hastanede daha hayata geçecek. Kısa zamanda ücretsiz vale hizmeti İstanbul’daki devlet hastanelerinde uygulanmaya başlanacak.

isparkhastvale2Hayat kurtaran acil servislerde vale desteği

Trafik kazaları, düşme, çarpma, kalp krizi gibi olaylar sonucu her yıl milyonlarca insan acil servislere akın ediyor. Yaşam kurtaran acil servislerde vatandaşların yaşadığı sıkıntılara İSPARK personelleriyle vale desteği verecek. Valeler hastanelerin acil servislerinde başlatılan ücretsiz vale hizmetiyle hem vatandaşların araçlarını park edecek hem de hastaların ilk yardımına koşacak. Vale sistemiyle hastanelerin acil servisine gelen sürücüler park yeri arama stresinden kurtulacak valelerinde yardımıyla hastalar kısa zamanda acil servislere yönlendirilecek.

isparkhastvale3Devlet hastanelerinde uygulamaya başlanan ücretsiz vale projesiyle, yaşam kurtaran acil servislerde hasta ve hasta yakınlarına bu hizmeti vermekten dolayı mutlu olduklarını belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik; “Vatandaşlarımızın en sıkıntılı zamanlarında eğitimli personellerimizle onların yanında olacağız. Araçlarını valelerimiz park edecek. Acil servislere gelen hastaların taşınması ve acil servislere yönlendirilmesi ilk önceliğimiz olacak” dedi.

 

 

Reklamı Geç