Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAZIM BİLGEN, CHP PARTİ MECLİSİ ADAYLIĞINI AÇIKLADI..

İş insanı Kazım Bilgen

İş insanı Kazım Bilgen 25-26 Temmuz 2020’de düzenlenecek olan 37. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı’nda ‘Parti Meclisi’ adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde basın açıklaması düzenleyen Bilgen “Cumhuriyet Halk Parti tüzüğü, madde 51 deki 3 numaralı bentte belirtilen ‘yeterli sayıda kurultay delegesinin önerisi ile’ hükmü gereği yeterli imza ile Parti Meclisi adaylığımı açıklıyorum” dedi. Kurultayın; iktidara yürüyüşün bir miladı olduğunu belirten Kazım Bilgen basın açıklamasında şunları söyledi:

Yönetim kadromuz asla yalnız yürümeyecektir

“Değerli basın mensupları, saygıdeğer Cumhuriyet Halk Parti’liler, İktidar yürüyüşümüzün miladı olan 37. Olağan Kurultayımız bildiğiniz üzere 25-26 Temmuz 2020 de gerçekleştirilecektir. Cumhuriyet Halk Parti tüzüğü, madde 51 deki 3 numaralı bentte belirtilen “yeterli sayıda kurultay delegesinin önerisi ile” hükmü gereği yeterli imza ile Parti Meclisi adaylığımı açıklıyorum.

İktidar yürüyüşümüzün lideri ve sembolü Saygıdeğer Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve yol arkadaşlarımızla çalışmaktan onur duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Partimizin, vatandaşlarımız tarafından da iltifata mazhar olduğunu görmekten duyduğum hazzı ifade ederken tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İktidar yolunda yönetim kadrolarımız asla yalnız yürümeyecektir.”

Reklamı Geç