Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KUZGUNCUK BİRLİK TAKSİ DURAĞI HİZMETE AÇILDI..

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan “Kuzguncuk Birlik Taksi Durağı”nın açılışı törenle gerçekleştirildi. Törene Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İlçe Başkanı Halit Hızır, İstanbul Taksiciler ve Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur ve Ümraniye Şoförler Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert ile çok sayıda Üsküdarlı katıldı.

üsküdar taksi durağı açılış 1Açılış töreninde konuşma yapan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “En anlamlı açılışlardan birisi bizce taksi durağı açılışıdır. Bir hizmeti, bir projeyi yaparken kriter maddi olarak harcanan para olmamalıdır. Mesela bu taksi durakları, bunu samimiyetimle söylüyorum bizim için yeri geliyor bir hastane oluyor. Düşünün buralarda bir hasta var hemen taksi çağıralım ilk akla gelen bu oluyor. Ne sıkıntı olursa olsun insanların aklına ilk gelen şey taksi çağırmak oluyor. Yani burada yapılan fonksiyon, hizmet çok önemli. Bizim için taksi durakları da taksici dostlarımız da çok önemlidir. İyi ki taksi durakları var!” dedi.

üsküdar taksi durağı açılış 2Törenin sonunda Başkan Türkmen, katılımcılarla birlikte kurdele keserek taksi durağını hizmete açtı.

üsküdar taksi durağı açılış 4

üsküdar taksi durağı açılış 5

üsküdar taksi durağı açılış 3

Reklamı Geç