Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MALTEPELİ KADINLARA EMEK SERTİFİKASI..

Süreyyapaşa Cam Tasarım Atölyesi’nde

Süreyyapaşa Cam Tasarım Atölyesi’nde 6 aylık eğitim programını tamamlayan 60 kadına, katılım belgeleri dağıtıldı. Kadınlara belgelerini takdim eden Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Kadın emeği Maltepe’de baş tacıdır” dedi.

maltkadsrt1Süreyyapaşa Cam Tasarım Atölyesi’nde düzenlenen ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın da katıldığı törende, 6 ay boyunca eğitim gören 60 kadına katılım belgeleri dağıtıldı. Kadınlar katılım belgelerini Başkan Kılıç’ın elinden aldı. Kadın emeği Maltepe’de baş tacı yaptıklarını ifade eden Kılıç, “Burada harcadığınız emekle ürettikleriniz sadece burada kalmıyor, dünyanın her köşesinden gelen misafirlerimize hediye ediyoruz. Yine gittiğimiz ziyaretlerimizde başkalarına ulaştırıyoruz. Bu anlamda daha fazla işbirliği içinde çalışacağız. Kadınların sosyo-ekonomik alanda verdikleri mücadeleyi sonuna kadar destekleyeceğim. Maltepe kalkınacaksa, burada kadınlar bir adım bile geride durmamalı” diye konuştu.

maltkadsrt2Konuşmaların ardından atölye kursiyerlerinden Gülsüm Gümüşoluk, eşi tarafından kara kalem çalışmasıyla yapılan portreyi Başkan Kılıç’a hediye etti.

Reklamı Geç