Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Merkez mahallesi kadın dayanışmasıyla güzelleşecek..

31 Mart yaklaşırken mahallelerde

31 Mart yaklaşırken mahallelerde yaşanan muhtarlık seçimleri de ilgi odağı oluyor. Çekmeköy Merkez Mahallesi’nde bölge sakinlerinin yoğun istek ve talepleri sonucu muhtar adayı olan Gurbet Şahin, tamamı kadınlardan oluşan ekibiyle kadın dayanışmasının güç kazanmasına vesile oluyor..

Çekmeköy Merkez Mahallesi’nin kadın muhtar adayı Gurbet Şahin, bütün ekibini kadınlardan oluşturmuş durumda. Kadınların el attığı her işte güzellik, titizlik ve başarı olduğunu kaydeden Şahin, “Merkez mahallemizi kadın dayanışması ve elbirliği ile çok daha güzel bir yer haline getireceğiz” diyor. Aslen 1985 Ordu doğumlu olan Gurbet Şahin, 22 yıldır Merkez mahallesinde yaşıyor ve bölge halkı tarafından sevilen bir isim olarak tanınıyor. 2 çocuk annesi Şahin, komşularının ısrarları ile çıktığı bu yolda büyük bir dönüşüme imza atacaklarını kaydediyor.

Her biri alanında uzman ve mahallede ikamet eden ev hanımı kadınlardan oluşan Gurbet Şahin’in azaları tamamen kendi aralarında imece usulü oluşturdukları mütevazi bir bütçe ve imkanlarla bu yola çıkmışlar. Merkez mahallesinin her bir sorununa çareler üretebilmek ve mahalleyi daha yaşanılır güzel bir yer haline getirebilmek için kolları sıvayan kadınlar büyük bir dayanışma hareketi başlatmış durumdalar. Gurbet Şahin’in kadın azaları Halkla ilişkiler uzmanı Aysun Naycı, ön muhasebe uzmanı Rabia Deniz Torun, sağlık hizmetleri Esra Şapaloğlu, ön muhasebe uzmanı Arzu Altuntaş, ev hanımı Kübra Çay, ev hanımı Rümeysa Meriç, ev hanımı Esra Çeltikçi ve yine ev hanımı Canan Gazoz gibi isimlerden oluşuyor.

Reklamı Geç