Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MİMAR SİNAN’DAN SONRA ÇAMLIK MAHALLESİ’NE..

Çekmeköy Belediyesi vatandaşların keyifli

Çekmeköy Belediyesi vatandaşların keyifli vakit geçireceği bir sosyal alanı daha ilçeye kazandırıyor. Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Bu proje ile Çamlık Tel Boyu, Doğa Park ve Mimar Sinan Spor ve Sosyal tesisleri ile devasa bir alan birbirine bağlanmış olacak” dedi.

Çekmeköy Belediyesi ilçeye yeni bir yaşam alanı daha kazandırıyor. Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın sosyal medya üzerinden verdiği müjdeyle açıklanan yeni tesiste; yürüyüş yolları, sosyal tesis, millet kütüphanesi, seyir terası ve ahşap bağlantı yolları, dinlenme ve piknik alanları, yağmur için korunaklı oturma alanları, terapi bahçeleri,  meyve ağaçları ve kokulu bitkiler, çocuk oyun alanları, hayvanlar için özel alan, fitness alanları ve gençlerin merakla beklediği kaykay pisti yer alacak. İhale süreci tamamlanan  sosyal alanda çok yakında çalışmalar başlıyor.

Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “13 yılda ilçemizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren projeler ürettik. Alt yapıdan üst yapıya ilçemize birçok eser kazandırdık. Kendini yenileyen, geleceğe ayak uyduran her gün daha yaşanılır ve geleceğe hazır bir Çekmeköy için var gücümüzle çalıştık. Geçtiğimiz hafta Mimar Sinan Sosyal ve Spor tesislerinde başlayan çalışmaları halkımıza müjde olarak iletmiştik. Bugün de Çamlık Mahallemizde benzeri bir projemizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu alan tamamlandığında Çamlık Tel Boyu, Doğa Park ve Mimar Sinan Spor ve Sosyal tesisleri ile devasa bir alan birbirine bağlanmış olacak. 7’den 70’e tüm hemşerilerimize hitap edecek yeni alanımızın yanında emniyet binası, ve aile sağlığı merkezi de ekledik. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklamı Geç