Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUHTARLAR İSTİŞARE İÇİN ÜMRANİYE’DE TOPLANDI..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Ümraniye İlçe Muhtarları Toplantısı; Ümraniye Belediyesinin katkıları ve müşterek çalışmasıyla Ümraniye’de gerçekleşti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı toplantılarla muhtarların talep ve görüşlerini dinliyor. Bu kapsamda; Ümraniye’deki mahalle muhtarlarını bir araya getiren Ümraniye İlçe Muhtarları Toplantısı da Ümraniye’de gerçekleşti. Toplantıya; İBB Muhtarlıklar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Daire Başkanı Bayram Ali Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Sibel Şenocak ve Cemali Ergül, İBB Muhtarlıklar Müdürü Mustafa Erol, İBB Muhtarlıklar Müdür Yardımcısı Ali Öztürk ve Suna Üstüner, Ümraniye Belediyesi Birim Müdürleri, Ümraniye İlçe Sağlık Müdürlüğü, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü, İSKİ, AYEDAŞ, Türk Telekom, Ümraniye Karayolları Müdürlüğü gibi kamu kurumlarından temsilciler ve Ümraniye muhtarları katıldı.

Ümraniye’deki mahallelerin durumunun istişare edildiği toplantıda tüm muhtarlara söz hakkı verilerek, mahallelerin talep ve isteklerinin tek tek konuşulması sağlandı. Toplantı, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Reklamı Geç