Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUTLU’DAN BEYKOZ’A SÜRPRİZ ZİYARET…

İstanbul Valisi Hüseyin Avni

beykoz vali3İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 2014 Yerel Yönetim Seçimlerinde başarı gösteren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e nezaket ziyareti gerçekleştirerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.Beykoz’un İstanbul’da yaşanılabilir ilçelerin başında geldiğini vurgulayan Vali Mutlu, Başkan Çelikbilek’i de kutlayarak, başarılı çalışmaların devamını diledi.

beykoz vali2Nezaket ziyaretinden dolayı Vali Mutlu’ya teşekkür eden ve Beykoz’un sembollerinden Çeşm-i Bülbül hediye eden Başkan Çelikbilek de, Beykoz’un yakın zamana kadar sanayi ve fabrika kenti olduğunu belirterek, “2023 hedeflerimiz doğrultusunda, ilçemizin  ‘Eğitim, Kültür ve Turizm Kenti’ olarak gelişmesi için projeler gerçekleştiriyoruz. Bir yandan üniversiteler diğer yandan kültür ve turizme yönelik projelerle Beykoz, sayın Valimizin de ifade ettiği gibi yaşanılabilir ilçelerin başında olmaya devam edecektir” dedi.

“İlçemizin en önemli sorunlarından biri olan ‘Kavacık Kavşağı ve trafik’ sorununun hızlı çözümü için Sayın Valimiz Karayolları Bölge Müdürlüğüyle görüşme yaptı. Yine ilçemizin önemli turizm bölgelerinden olan Anadolukavağı meydanının rehabilite edilmesi ve Yoros Kalesinin de turizme kazandırılması yönünde görüşmelerimiz oldu” diyen Çelikbilek, “Sayın Valimize ilçemize göstermiş olduğu yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek tüm Beykozlulara Vali Mutlu’nun selamlarını iletti.

 

 

Reklamı Geç