Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ORDULULAR’DAN EPLİ’YE ZİYARET..

Başkan Sedat Erdem yönetimindeki

Başkan Sedat Erdem yönetimindeki Çekmeköy Ordulular Derneği, bölgedeki dernek başkanları ile birlikte Avukatlar Günü münasebetiyle, hemşerileri Belediye Başkan Yardımcısı Avukat Ahmet Epli’yi makamında ziyaret etti.

ordu epli 2Ziyarete Çekmeköy Ordulular Dernek Başkanı Sedat Erdem, Aybastılılar Dernek Başkanı Celal Danış, Aybastı Kayabaşı Köyü Dernek Başkanı Yüksel Evsen, Toygar Köyü Dernek Başkanı Yüksel Yalçınkaya, Sarıyar Köyü Dernek Başkanı Recep Oflar, Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı Başkan Yardımcısı Onur Okutan ve bölgede bulunan iş adamları katıldı.

ordu epli 3Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli; “Hemşerilerimin bu anlamlı günde beni ziyaret etmeleri  beni çok mutlu etti. Elimizden geldiği kadar onlara layık olmaya çalışıyorum. Hepsine teşekkür ederim” dedi.

ordu epli 1Çekmeköy Ordulular Dernek Başkanı Sedat Erdem; “Her zaman yanımızda olan Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı hemşerimiz Ahmet Epliyi böyle anlamlı bir günde unutamazdık. Ziyaretimizi gerçekleştirdik ve avukatlar gününü kutlayarak bu vesile ilede bir iştişare yapmış olduk katılan tüm dernek başkanlarımıza ve iş adamlarımıza teşekkür ederim” dedi.