Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ORTADAĞ SPOR TESİSLERİ HİZMETE GİRDİ..

Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih

Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde yaptırılan Ortadağ Spor Tesisleri, yapılan açılış törenleri ile hizmete girdi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Ortadağ Spor Tesisleri’nin açılışında konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Ortadağ Spor tesislerinin içerisinde bulunan çocuk oyun alanı, açık hava fitness aletleri ve futbol sahası ile Ortadağ Spor Tesisimiz, hem Fatih Mahallemiz hem de ilçemiz için yeni bir sosyal yaşam ve spor alanı olacaktır. 100’ü aşkın park ve sosyal yaşam alanlarımızla İstanbul’un en yeşil, en temiz havası olan, sosyal imkanları en geniş ilçelerinin başında geliyoruz. Bugün ilçemizde dünya standartlarında birçok spor kompleksi bulunuyor. Açtığımız Spor Okullarında, her yıl on binlerce gencimiz; yüzmeden basketbola, futboldan güreşe kadar ilgi duydukları tüm spor dallarında uzman eğitmenlerden ders alırken, milli ve manevi değerlere sahip, ahlaklı ve ülkemize faydalı insanlar olarak yetişiyor” diyerek Ortadağ Spor tesisinin Fatih mahallesi ve ilçemize hayırlı olmasını diledi.

Açılışta Ortadağ Spor Kulübü yöneticileri Başkan İsmail Erdem’e teşekkür ederek plaket ve üzerinde adının yazdığı forma hediye etti. Başkan Erdem daha sonra açılışa gelen çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti. Başkan Erdem’in çocuklarla yapmış olduğu penaltı atışları ise açılışta renkli görüntüler oluşturdu.

Reklamı Geç