Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖZEL ÜMRAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI YENİ ŞUBESİ TÖRENLE AÇILDI..

Özel Ümran Ağız ve

Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Dudullu şubesinin ardından Namık Kemal Şubesi’ni de Ümraniye Esenevler Mahallesi’nde törenle hizmete açtı.

Ümraniye, hafta sonu renkli bir açılışa ev sahipliği yaptı. Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nin Ümraniye Namık Kemal Mahallesi’ndeki yeni şubesi törenle hizmete açıldı. Ümraniye eski belediye başkanı Mehmet Bingöl, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Uçar, İSPARK Kurucusu Kadir Gurbetci, Ümraniye Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faik Topal, İstiklal Mahallesi Muhtarı Servet Şimşek, Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Halil Dalçık, Esenevler Mahallesi Muhtarı Dursun Yılmaz ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış programı dualar eşliğinde gerçekleşti.

Açılışta konuşan Ümraniye eski belediye başkanı Mehmet Bingöl, Ümran ismini duyduğu vakit heyecanlandığını çünkü Ümran isminin kendisi için hizmet manasında çok önemli bir mana taşıdığını kaydetti. Ak Parti İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da konuşmasında Ümraniye’nin her geçen gün birbirinden kaliteli hizmetlere kavuştuğunu ve Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nin de bunlardan biri olduğunu söyledi.

Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Uçar da yaptığı kısa konuşmasında ağız ve diş sağlığının insan hayatındaki en önemli alan olduğunu ifade etti. Daha sonra yapılan dualarla kurdelesi kesilen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, resmi açılışını gerçekleştirmiş oldu. Günün sonunda ise açılışa katılan konuklara kurum yetkililerince birer teşekkür plaketi takdim edildi.    

Resmi açılışı 27 Nisan 2019 Cumartesi günü itibarı ile gerçekleştirilen klinikte alanında uzman doktor kadrosu görev yapıyor. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, 25 yıldır sağlık alanında faaliyet gösteren Ümran Vakfı bünyesinde yeni faaliyete geçmiş bir hizmet alanı. Kurum yetkilileri yaptıkları açıklamada; “Ücretsiz genel ağız ve diş sağlığı muayenesi veren Şube’de yapılacak tedavilerde yüzde 30’lara varan indirim uygulanıyor. Hedefimiz, sağlıklı, kaliteli ve uygun tedavi çözümlerini Ümraniye ilçesi başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakasının farklı ilçelerinde halkımıza ulaştırmak istiyoruz” dedi.

Reklamı Geç