Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANCAKTEPE BELEDİYESİ’NDEN PAŞAKÖY’E KÖY KONAĞI TEMELİ..

Her alanda gerçekleştirdiği atılımlarla

Her alanda gerçekleştirdiği atılımlarla “örnek bir ilçe” olma yolunda emin adımlarla yürüyen Sancaktepe Belediyesi, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sancaktepe Belediyesi tarafından Paşaköy mahallesi’nde yaptırılacak olan Köy Konağı’nın temeli yapılan törenle atıldı.

Sancaktepe Belediyesi’nin Paşaköy’e hayırseverlerin desteği ile yaptıracağı Köy konağı’nın temel atma atma törenine Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk, Kaymakam Feyzullah Özcan ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Erdem, insanların kaynaşması komşuluk ve kardeşlik duygularının gelişmesi açısından köy konaklarının önemli bir yere sahip olduğunun altını çizerek  “İlçemizde güzel şeyler oluyor. Genç Sancaktepe gelişmeye, büyümeye, kalkınmaya devam ediyor.. Bu anlamda da burada güzel bir hizmetin temel atma törenini gerçekleştiriyoruz.  Paşaköy’lü komşularımızın bir araya geleceği, pek çok amaçla kullanılabilecek bu güzel  eser,  ortak mekan olması nedeniyle insanların kaynaşması, bir araya gelmesi ve kardeşlik duygusunu geliştirmek açısında önemli. Böyle güzel mekanlara her zaman ihtiyaç var” şeklinde konuştu.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise yaptığı açıklamada Sancaktepe’nin Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hizmetlerine durmadan devam ettiğini ve bundan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Paşaköy Köy Konağı’nın Sancaktepe ve Paşaköy halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Kaymakam Feyzullah Özcan ise yaptığı konuşmada “Paşaköy halkının birlik ve beraberlik duyguları içinde beraber hoşça vakit geçireceği ve dostluk kardeşlik duygularının gelişmesine katkı sağlayacağına inandığım bu güzel eserin tüm Sancaktepe halkına hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi. Yapılan protokol konuşmalarının ardından Paşaköy Köy Konağı temeli dualar eşliğinde atıldı.Reklamı Geç