Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANCAKTEPE’DE GELİŞİM HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR..

Paşaköy Hizmet Merkezi’ni kısa

Paşaköy Hizmet Merkezi’ni kısa bir zamanda yapıp hizmete sunan Sancaktepe Belediyesi, ilçe halkının sosyal ve kültürel yaşam kalitesini yükseltme amacıyla sürdürdüğü hizmet ve yatırımlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

sancakpasakoyknk10Kısa bir süre önce Paşaköy Mahallesi’nde temeli atılan, içinde Aile Sağlığı Merkezi, Kültür ve Bilgi Merkezi, Muhtarlık binası ve Seminer salonu bulunan Paşaköy Ahmet Keleşoğlu Hizmet Merkezi’nin açılışı törenle gerçekleşti. Yağışlı havaya rağmen yoğun katılımla gerçekleşen törende bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul’un yükselen değeri Sancaktepe’ye bir eser daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

sancakpasakoyknk1Kaymakam Feyzullah Özcan, Ak Parti İlçe Başkanı Adil Kandemir, Milletvekili Adayları İsmail Kahraman ve Azmi Ekinci gibi çok sayıda yetkilinin katıldığı programda konuşan Başkan İsmail Erdem; “Genç Sancaktepe gelişmeye, büyümeye, kalkınmaya devam ediyor. Sancaktepe’nin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden, şevkle ve inançla hedeflerimizi bir bir gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gururu sizlerle paylaşmak bize ayrı bir onur veriyor ki, bu duyguları kelimelerle ifade etmek yetersiz kalıyor” şeklinde konuştu.

sancakpasakoyknk3Göreve geldikleri günden bu yana Sancaktepe’de bir çok eseri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Erdem; “Güzel ilçemiz Sancaktepe için yapmış olduğumuz bu yatırımlar, bizim ‘İnsan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışımızın en nitelikli örnekleri olarak ilçemizde yükseliyor. Özellikle son 6 yıldır nitelikli bir gelişim yaşıyoruz ve bu gelişime hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün ilçemizin hemen her mahallesinde çocuklarımız için Bilgi Evleri yükseliyor. Bu bilgi evlerinde yavrularımız, çağın gereksinimlerine uygun olanaklarla geleceğe hazırlanıyor. Aile Sağlığı Merkezlerimiz, sizlere nitelikli sağlık hizmetlerini ücretsiz ulaştırıyor. 6 yılda açılan nice okulumuz ve devam eden okul inşaatlarımızla, açılan büyük kültür merkezleri, spor kompleksleri, sosyal tesislerimizle, parklarımız, bahçelerimiz, prestij caddelerimiz ve yakın bir zamanda hizmete açılacak metromuzla; Sancaktepemiz, İstanbul’da bir yıldız gibi parlıyor” şeklinde konuştu.

sancakpasakoyknk6Kaymamakamı Feyzullah Özcan ise İstanbul’un parlayan yıldızı Sancaktepe’ye kalıcı bir  eser daha kazandırmanın vermiş olduğu mutluluğu dile getirerek, Ahmet Keleşoğlu hizmet merkezinin hizmete girmesinde emeği olan herkese teşekkür etti. Milletvekili Adayları İsmail Kahraman ve Azmi Ekinci de yaptıkları konuşmalarda Sancaktepe’nin bölgede yükselen değer bir ilçe olduğunu ve bu ilçenin hizmet ve yatırımlarla gelecek vaad ettiğini ifade ettiler.

sancakpasakoyknk5Protokol konuşmalarının ardından Paşaköy Ahmet Keleşoğlu Hizmet Merkezi dualar eşliğinde hizmete açıldı.

sancakpasakoyknk2

sancakpasakoyknk4

sancakpasakoyknk7

sancakpasakoyknk8

sancakpasakoyknk10

 

Reklamı Geç