Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ŞEHİR İÇİ ULAŞIMA BİR KOLAYLIK DAHA; 15 TY YOLLARDA..

Üsküdarlıların ulaşım sorunlarını çözmek

Üsküdarlıların ulaşım sorunlarını çözmek için var gücüyle çalışan Üsküdar Belediyesi, İETT ile işbirliği içine girerek yeni bir otobüs seferinin hizmete açılmasına vesile oldu. Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Beykoz Tokatköy Mahallesi’ni Üsküdar üzerinden Ümraniye Devlet Hastanesi’ne bağlayan 15 TY Tokatköy Beykoz-Üsküdar-Ümraniye İETT otobüs hattının açılışına katıldı.

uskudar yeni otobus hatti 4Tokatköy Mahallesi ile Ümraniye arasındaki ulaşımı kolaylaştırması beklenen Tokatköy – Üsküdar – Ümraniye hattı, 13 Ekim 2016 Perşembe günü Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN’in katılımıyla hizmete açıldı. İlk seferini sabah saat 05:45’te Tokatköy’den başlayarak gerçekleştiren 15 TY hat numaralı otobüs, yolcularını Üsküdar üzerinden güneşin ilk ışıklarıyla Ümraniye İlçesi’ne taşıdı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, yol boyunca vatandaşlarla sohbet edip lokum ikram etti.

uskudar yeni otobus hatti 3Yeni hattın açılışını vatandaşlarla birlikte heyecanla karşılayan Hilmi Türkmen, “Yeni bir hattın açılışını yapıyoruz. Tokatköy’den yola çıkacak olan bir otobüs Beykoz, Küçüksu, Rasathane, Yavuztürk Sapağı ve Ümraniye Devlet Hastanesi’nden inşallah güzel bir sefere başlıyor. Hakikaten önemli bir ihtiyacı karşılamış olacağız. Özellikle İETT Genel Müdürümüze, Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ufak dokunuşlarla aslında çok güzel işler çıkıyor ve önemli bir problem sona ermiş oluyor. Bu hat Üsküdar’dan Ümraniye Devlet Hastanesi’ne gitmek isteyen vatandaşlarımız için büyük kolaylık sağlayacaktır. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

uskudar yeni otobus hatti 1

uskudar yeni otobus hatti 2

Reklamı Geç