Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sevgi seli her geçen gün daha da büyüyor!..

“Genç, yaşlı herkesin yüzünün

“Genç, yaşlı herkesin yüzünün güleceği Üsküdar’ı hep birlikte inşa edeceğiz. Üsküdar’a hak ettiği hizmeti sunmak için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Çünkü Sinemde Üsküdar Var!” diyen CHP Adayı Sinem Dedetaş, sahada büyük fark yaratmış durumda. Üsküdar halkının Dedetaş’a yönelik ilgi ve sevgisi her geçen gün daha da büyüyor..

Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Sinem Dedetaş ve ekibinin herkesi kucaklayan saha çalışmaları gece-gündüz demeden devam ediyor. 7’den 70’e her görüşten ve her kesimden büyük ilgi, destek ve teveccüh gören CHP Adayı Dedetaş’a yönelik sevgi seli her geçen gün daha da büyüyor. Gittiği her yerde coşku ve heyecanla karşılanan Dedetaş, “Daha güzel, daha huzurlu ve daha mutlu bir Üsküdar’ı hep birlikte var edeceğiz. Üsküdar’a değer katacak projelerimiz ve her yaştan Üsküdarlıya nefes aldıracak çözümlerimizle güzel bir gelecek bizleri bekliyor” diyor.

“Üsküdar’ın yıllardır çözülmeyen sorunlarını ve ihtiyaçlarını biliyorum” diyen CHP Adayı Dedetaş, şunları kaydediyor; “Üsküdar’a hak ettiği hizmeti sunmak için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Çünkü Sinemde Üsküdar Var! 7’den 70’e Üsküdarlı komşularımız için çalışacak, Üsküdar’ın değerine değer katacağız. Vatandaşı maddi manevi yormayacak ve mağdur etmeyecek kentsel dönüşüm politikalarımızla Üsküdar’da değişim için tam yol ileri diyeceğiz.

Üsküdar’da her mahallemizin sorunları çözecek planlarımız hazır. Üsküdar’ın geleceğinde yüzler gülecek. Esnafımızın, vatandaşımızın istek ve talepleriyle doğrudan buluşacağız. Gözümüzü, kulağımızı sokaktan ayırmayacağız. Genç, yaşlı herkesin yüzünün güleceği Üsküdar’ı hep birlikte inşa edeceğiz. Halkımızla her zaman birlikte ve yan yana olacağız.

Üsküdarlı tüm vatandaşlarımızın görüşlerinin değer gördüğü, sosyal belediyecilik anlayışı ile birlik içinde olacağımız, kapsayıcı bir yönetim için geliyoruz. El birliği ile mahallelerimizin ihtiyaçları için çalışmaya devam edeceğiz. Her mahallenin farklı ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha yaşanabilir ve güçlü bir Üsküdar için dayanışma içinde çalışmaya devam edeceğiz. El ele, göz göze Üsküdar’ı birlikte güzelleştireceğiz.”

Reklamı Geç