Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ŞİLE YOLU ÖMERLİ MEVKİ AYDINLATILIYOR…

Çekmeköy Belediyesi’nin, vatandaşlardan gelen

Çekmeköy Belediyesi’nin, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda AYEDAŞ ile görüşmesi sonucunda Şile yolu Nişantepe – Ömerli mevki aydınlatılıyor.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın, Şile yolunda sokak lambaları olmayan mevkiler için AYEDAŞ ile yaptığı görüşmeler sonuç verdi. Başkan Poyraz’ın vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda projelendirdiği çalışmada Şile Yolu’nda Nişantepe Ömerli mevki arasında kalan ve Şile’ye kadar devam edecek bölgede yol aydınlatma çalışmaları başladı. Ömerli kavşağına kurulacak trafo ile sağlanacak aydınlatmalar için otoyol kenarlarına elektrik tesisatları döşeniyor. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak, vatandaşların gece yolculuklarını daha güvenli ortamda yapması amaçlanıyor.

Başkan Ahmet Poyraz konu ile ilgili  şunları söyledi: “İlçemizin içinde ve diğer ilçelerle rahat ulaşımı sağlayan çok güzel yollar ve kavşaklar yapıldı. Göreve geldiğimizde Ömerli Mahallesi’ne otoyoldan küçük bir giriş vardı bugün mahallemizin giriş ve çıkışlarına büyük kavşaklar kazandırdık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bugün de bu bölgedeki yollarımızın, kavşaklarımızın aydınlatılması için büyük bir yatırım yapılıyor. Bu konuda da vatandaşlarımızın sesine kulak veren AYEDAŞ yetkililerine ve bu çalışmada emek veren işçilerimize teşekkür ediyorum.”

Reklamı Geç