Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİPAHİ, BALPARMAK FİRMASINI ZİYARET ETTİ..

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, balparmağı ziyaret edip çalışanlarla bir araya geldi.

Balparmak Şirketinin sahibi Özgür ve Özen Altıparmak’ın davetlisi olarak Merkez Mahallesinde bulunan genel müdürlüğü ziyaret eden Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, tesisleri gezip işçilerle bir araya geldi.

Vatandaşın rahatlığı için projelerimiz

Balparmak Şirketinin sahibi Özgür ve Özen Altıparmak ve çalışanlar tarafından karşılanan Sipahi’ye eşi Emine Sipahi de eşlik etti. Önce tesisleri gezen Sipahi ve eşi ardından çalışanlarla birlikte öğle yemeği yedi. Yemek sonrası da konferans salonunda balparmak personeline hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında kirada olan Çekmeköylüler için “Kiracıya hayat ev sahibi rahat” projesinden bahseden DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, “Tek amacımız Çekmeköy halkını mutlu etmek. Kiracı ay sonunda kirayı düşünmeyecek. Ev sahibi içinde bu bir rahatlık olacak” dedi.

Belediyeden vatandaşa kreş

Fabrikada çalışan kadınların çocukları içinde belediyeler tarafından ücretsiz kreşler yapılacağını belirten Sipahi, “Anne ve baba işe gittiğinde çocuğu bir yerlere bırakma derdi ortadan kalkacak. Çekmeköylü çocuklarımız ve anneleri bunu hak ediyor. Tek amacımız insani bir yaşam alanı yaratmak olacak.     Öte yandan Çekmeköylüler için bir kültür merkezini de halkın hizmetine açacağız” diye konuştu.

Amacımız vatandaşın rahat etmesi

Merkez Mahallesinde, metro olmadığı için ulaşımda zorluk çeken vatandaşlar için de metroya ring yapacak ücretsiz otobüs koyacağını belirten Sipahi, sözlerini şöyle tamamladı: “ Belki tekrara girecek ama tek amacımız insanlara rahat bir yaşam alanı sağlamak. Bu saydığım projelerin tamamı sizler için. Örneğin mevcut belediye binasının da ilçe merkezinden uzakta olduğunun farkındayım.  Bizim yönetimimizde belediye binası da Çekmeköy’ün merkezine taşınacak.  Vatandaş da evinden belediyeye yürüyerek gidecek. Bizim yönetimimizde Çekmeköy halkı mutlu olacak.”

Reklamı Geç