Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SUAT ÖZÇAĞDAŞ, 1. BÖLGEDE BÜYÜK İLGİ VE DESTEK TOPLUYOR..

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul 1. Bölge 12. sıra Milletvekili Adayı Suat Özçağdaş, gece-gündüz demeden sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında 14 ilçede ayak basmadık yer bırakmıyor. Gencinden yaşlısına, esnafından öğrencisine toplumun her kesiminden büyük ilgi ve destek gören Özçağdaş, gittiği her yerde partisinin iktidara geldiğinde uygulayacağı plan ve programları anlatıyor.

CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı görevinden ayrılarak İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Suat Özçağdaş, yılların bilgi ve birikimiyle tabanda edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerini sahada konuşturmaya devam ediyor. Kadıköy’den Sultanbeyli’ye, Tuzla’dan Beykoz’a seçim bölgesi 14 ilçede ayak değmedik yer bırakmayan Özçağdaş; dernekte, kahvede, işyerinde, evde, sokakta gittiği her yerde aile destekleri sigortası, esnaf bakanlığı, israfın önlenmesi, depreme dayanıklı şehirlerin oluşturulması, siyasi ahlak kanunu, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele, işe alımlarda mülakatın kaldırılması, emekli, çiftçi ve öğrencilerin desteklenmesi gibi Cumhuriyet Halk Partisi’nin Millet İttifakı iktidarında uygulayacağı plan ve programları anlatıyor.

“Üsküdarlı bir vekil adayı olarak halkımıza söz, sizin sesiniz olacağım” diyen Suat Özçağdaş; “Güzel ülkemize yine baharları getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Umut yürekte, yürek birlikte. Millet İttifakı’mızın 13. Cumhurbaşkanı Adayı Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, dostları ile dayanışmayı büyütüyor, Türkiye’nin baharını birlikte inşa ediyor. Toplumun bütün kesimleri ile birleşe birleşe kazanacağız. Hayat pahalılığı son bulacak. Dolmayan pazar arabaları, el yakan sebze meyve fiyatları ve vatandaşlarımızın adet ile alışveriş yapmak zorunda kalmaması için ülkemize yeniden baharları getireceğiz. Kendi ürününü üretebilen ve ithal bağımlılığı olmayan tarımsal kalkınmayı yeniden sağlayacağız. Gençlerimize söz, yurtdışına gitme zorunluluğu hissetmedikleri, mezuniyet sonrası iş bulma kaygısı yaşamadıkları bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” diyor.

Çarşı, pazar ve bütün sahada seçmenin de yoğun ilgi gösterdiği ve destek sözü verdiği Suat Özçağdaş, şunları dile getiriyor: “Çocuklar yatağa aç girmesin; neşeyle, mutlulukla, huzurla büyüsün diye. Gençler ülkeden gitmesin; geleceğe umutla baksın diye. Kadınlar öldürülmesin, şiddet ve ayrımcılık mağduru olmasın; özgürce, eşit biçimde yaşasın diye. Çalışanlarımız ve emeklilerimiz geçim derdi ile bunalmasın; huzurla, keyifle sevdikleri ile ömürlerini sürdürsünler diye. Çevre ve kent suçları olmasın; kentlerimiz dirençli ve sürdürülebilir yaşam alanları olsun diye. Devlet liyakatsiz kadrolar elinde can çekişmesin; halkımızın sorunlarına çözüm üretsin diye. Yoksulluk yönetilmesin; Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak sağlıklı, onurlu bir yaşam için yeterli olsun diye. Siyaset bir orta oyunu olmasın; ülkemiz için, halkımız için, geleceğimiz için yeni bir başlangıç olsun diye. Cumhuriyetimiz, özgürlüklerimiz ve geleceğimiz kararmasın; Cumhuriyetimizin 2. yüzyılına yepyeni bir başlangıç yapalım diye. Bugüne kadar sivil toplum ve parti çalışmalarında edindiğim deneyimlerimi, parlamentoda sürdürmek için aday oldum. Güzel ülkemize yine baharları getirmek ve hayalini kurduğumuz aydınlık geleceği inşa edebilmek için desteklerinizi rica ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde hepimiz için yeni bir başlangıç yapmak, ülkemize yeniden baharları getirmek için yola çıkıyoruz.”

Reklamı Geç