Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ TRAFİĞİ ZABITAYA EMANET..

Sultanbeyli’de ana arterlerde yaşanan

Sultanbeyli’de ana arterlerde yaşanan trafik yoğunluğuna belediyesi çözüm üretti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün de desteğiyle kurulan 5 kişilik zabıta ekibi görev başı yaptı.

sultanbeyli zabıta 1İlçe Emniyet Müdürlüğünün de katkılarıyla Sultanbeyli Zabıta Trafik Ekibi kuruldu. 5 kişilik ekip ilçenin ana arterinde yaşanan trafik sorununa çözüm üretecek. Hatalı park, trafik sıkışıklığı ve buna benzer trafik kurallarını ihlal eden sürücüleri uyaracak, gerekli durumlarda yasal işlem yapacak.

sultanbeyli zabıta 3Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli’nin geliştiğini ve geliştikçe ilçenin ana arterinde trafik sorunu oluştuğunu kaydetti. Oluşan trafik sorununa ilçenin yerel idarecileri olarak çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Keskin, “Kaymakamlığımızın, İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün de katkılarıyla 5 kişilik trafik zabıta ekibimizi kurduk. Ana arterlerde görev yapacak ekibimizin ilçedeki trafik sorununu en aza indireceğine inanıyoruz. Bu konuda halkımızın da desteğine ihtiyacımız var. Sürücülerimizden ve yayalarımızdan trafik kurallarına uymalarını rica ediyoruz” dedi.

sultanbeyli zabıta 2

Reklamı Geç