Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ’DE ALTYAPI YENİLEME ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ..

Altyapı çalışmalarına önem veren

Altyapı çalışmalarına önem veren Sultanbeyli Belediyesi’nin ekipleri yağmursuyu hattı inşaatına devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Hüseyin Keskin de ekibiyle birlikte çalışmaları yakından takip ediyor.

Sultanbeyli’de altyapı çalışmaları son sürat devam ederken ilçe sakinleri çalışmalardan memnun olduğunu belirtti. 250 adet yeni aboneye içmesuyu ve atıksu kanal bağlantısı yapılırken yeni açılan cadde ve sokaklara 4500 metre yeni atıksu kanalı imalatı yapıldı.

Yağmursuyu hattı yapılan yerler ise; Adil Mahallesi Hamidiye Caddesine bağlı 4 adet sokak, Hasanpaşa Mahallesi Necip Fazıl Caddesi, Mimarsinan Mahallesi Okulyolu Sokak ve çevresi, Mecidiye-Turgutreis Mahallesi Samsun Caddesi, Necip Fazıl-Hamidiye Mahallesi Antalya Caddesi ve bağlı sokaklar, Battalgazi Mahallesi Hamzalar Sokak, Mecidiye Mahallesi Ordu Caddesi ve bağlı sokaklar, Adil Mahallesi Sporyolu Caddesi, Mecidiye Mahallesi Ağrı Caddesi ve bağlı sokaklar, Abdurrahmangazi Mahallesi Çınar Sokak ve çevresi, Hasanpaşa Mahallesi Vefa Sokak ve çevresi, Ziya Sokak ve çevresi, Akşemsettin Mahallesi Fatih Bulvarı’nın bir kısmı, Hasanpaşa Mahallesi Rabia Sokak’ın bir kısmı, Mimarsinan Mahallesi Basra Caddesi’ne bağlı cadde ve sokaklar ve Adil Mahallesi Ekol Caddesi’ne bağlı sokaklar olarak belirtildi.

Buna ilave olarak yeni açılan cadde ve sokaklara 5000 metre yeni içmesuyu hattı imalatında da sona gelindi. Karanlık Dere ıslahı çalışmaları da Hasanpaşa Mahallesi’nde başlamış olup çalışmalar büyük bir hızla devam etmekte. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin dere ıslah çalışmalarını yerinde takip ederek yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldı.

Reklamı Geç