Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ’YE YENİ PROJELER..

Sultanbeyli Belediyesi ilçe sakinlerinin

Sultanbeyli Belediyesi ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artırabilmek için hazırladığı projeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne sundu.

sultanbeyli yeni proje 3İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı ve ekibi Sultanbeyli’ye ziyaret gerçekleştirdi. Sabah namazını Abdurrahmangazi Camii’nde Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve ekibiyle birlikte kılan Baraçlı, daha sonra Belediye Büyük Salon’da Sultanbeyli Belediyesinin hazırladığı proje sunumunu izledi.

sultanbeyli yeni proje 15 Başlık Altında 23 Yeni Proje

Sultanbeyli Belediyesi İBB’den destek beklediği projeleri 5 başlık altında topladı. Toplamda 23 yeni proje ortaya koyan Sultanbeyli Belediyesi projelerine İstanbul Büyükşehir Belediyesinden tam destek aldı. Ulaşım, prestij cadde, dere ıslah çalışmaları, üstyapı ve altyapı çalışmalarından oluşan projeler için Genel Sekreter Baraçlı, “Sultanbeyli’ye ne kadar hizmet yapsak azdır. Elimizden gelen tüm desteği projelerinize vereceğiz. Sultanbeyli’nin daha da gelişmesini arzu ediyoruz” dedi.

sultanbeyli yeni proje 4Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de Genel Sekreter Hayri Baraçlı’ya toplantı için teşekkür etti. Sultanbeyli’nin son dönemde aldığı yatırımlarla çehresinin değiştiğini kaydeden Başkan Keskin, “Sultanbeyli Belediyesi olarak Büyükşehirimizle birlikte ilçemizde halkımızın yaşamını kolaylaştırmak için çaba harcıyoruz. Dün olduğu gibi bugünde bizlere destek veren İstanbul Büyükşehir Belediyemize ve Belediye Başkanımız Kadir Topbaş’a teşekkür ediyorum” dedi.

sultanbeyli yeni proje 2Ulaşım: Teleferik, yan yolların tek yön olması, Beydağı Sokak Fatih-Bulvarı Kavşağı, Ekol Kavşağı, Bosna Bulvarı-Fatih Bulvarı, Karadeniz ve Paşaköy Caddesi düzenlemeleri.

Prestij Caddeler: 3. Etap Fatih Bulvarı, Kaptan-ı Derya Caddesi, Petrol Yolu, Bosna Bulvarı, Mimar Sinan Caddesi projesi.

Dere Islah Çalışmaları: Uzundere, Karanlık Dere, Naldöken Deresi ıslah çalışmaları.

Üstyapılar: Doğal Afetler Toplanma Alanı ve Deprem Parkı, Semt Konakları-Bilgi Evleri, 75. Yıl Stadyumu Spor Kompleksi, Gölet Spor Kompleksi, Tereffüç Tepe Mesire Alanı, Merkez Camii ve Kent Meydanı projesi.

Altyapı Çalışmaları: İlçede devam eden altyapı çalışmaları.

 

Reklamı Geç