Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TAKSİCİLER ÜSKÜDAR VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE BULUŞTU..

Üsküdar Valide Sultan Gemisi’nde

Üsküdar Valide Sultan Gemisi’nde hafta sonu kahvaltı organizasyonları devam ediyor. Gemi’nin bu haftaki misafirleri Üsküdar’ın taksi şoförleri ve aileleri oldu. Etkinliğe katılanlar hem kahvaltının hem de Boğaz’ın tadını çıkardı; rehber eşliğinde İstanbul’a dair tarihi ve önemli bilgiler edindi.

Programa Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, Taksi Haber Merkezi Zello Bas-Konuş Kanalından Recep Kaya katıldı.

Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: “Valide Sultan Gemisi dünyada bir ilk. Tamamen bir kültür projesi. Boğaz’da İstanbul’u tanıma ve İstanbullulara bu güzel şehri daha iyi yaşama fırsatı vermek için bu projeyi hayata geçirdik. Gemi tam dört aydır faaliyette. 120 gün içerisinde 100 bine yakın İstanbullu bu gemiden yararlandı. Taksiciler olarak İstanbul trafiğinde işiniz gerçekten çok zor. Sizlere görevinizde başarılar diliyorum ve Allah yardımcınız olsun diyorum. Başkan Yardımcısı olduğum zamanlarda bir toplantıda Üsküdar’da duraksız taksiciler kalmayacak demiştim. Sözümüzü mümkün mertebe tutmuş durumundayız. Rahat nefes alasınız diye Üsküdar’daki taksi duraklarını yenilemeye devam ediyoruz” diye konuştu ve davete teşrif etmiş olan herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Türkmen, program sonuna doğru masaları tek tek gezerek tüm taksiciler ile selamlaştı.

Anadolu Taksi Dayanışma adına ve Üsküdar Taksi Durakları Derneği Yönetim Üyeleri, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e plaket takdim etti.

Reklamı Geç