Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“TEŞKİLATLARIN VE STK’LARIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİM..”

AK Parti İstanbul genelinde

AK Parti İstanbul genelinde 25 Mart Cumartesi günü temayül yoklaması yapacak. Aday adayları saha çalışmalarını sürdürüyor. Teşkilatın içinden gelen STK’ların tecrübeli ismi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, tabandan yoğun ilgi ve destek görüyor.

14 Mayıs seçim sürecinde siyasi partilerin milletvekili aday adayları saha çalışmalarını sürdürüyor. 25 Mart Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde temayül yoklaması beklenen AK Parti’nin İstanbul aday adayları da yoğun temas trafiğinde. 1. Seçim bölgesi Anadolu yakasında AK Parti’nin teşkilatlardan gelen aday adayı Yücel Yalçınkaya, tabanda yoğun ilgi gören isimler arasında. Kurucusu olduğu Anadolu Birleştirici ve Sanayici İşadamları Derneği ASİAD başta olmak üzere STK’ların da tecrübeli ismi Yalçınkaya, her kademesinde çeşitli görevler aldığı AK Parti teşkilatları ve yerel yöneticilerden tam destek görüyor.

Beykoz’dan Üsküdar’a, Kadıköy’den Sultanbeyli, Şile, Ataşehir, Çekmeköy, Ümraniye, Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Pendik ve Tuzla’ya kadar tüm ilçeleri ziyaret eden Yalçınkaya, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile seçim sürecine ilişkin verimli istişarelerde bulundu. Ak Parti İstanbul il başkanlığı ve Ankara genel merkezde de partinin üst düzey yöneticileri ile temaslarda bulunan Yalçınkaya, teşkilatların ve tabanın sesi olmaya devam edeceğini her fırsatta dile getiriyor. Geçtiğimiz seçim süreçlerinde binlerce kişinin katılımı ile yoğun katılımlı devasa programlar organize eden Yalçınkaya, bu seçim deprem dolayısı ile daha mütevazi programlar yapılacağından gönüllere nüfus edeceklerini de söylüyor..

Yeni Türkiye Yüzyılı mesajlarını sıkça tekrarlayan Yalçınkaya, “Kıymetli gönül dostları; ülkemizin yüzyıl vizyonuna katkı sağlamak, bu yolda projeler üretmek, gelecek nesillere daha güzel bir ülke bırakmak, kimsesizlerin elinden tutmak, sessizlerin sesi olmak için, ben de varım” diyor.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Belgin Uygur ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu. İl Başkanı Kabaktepe, Yalçınkaya’nın aday adaylığının ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olması temennilerini ileterek başarılar diledi.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Yardımcıları Fatih Sırmacı ve Ahmet Epli ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu. Başkan Poyraz ve Yardımcıları Sırmacı ile Epli, Yalçınkaya’ya başarı dileklerini ilettiler.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu. Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, başarılı sivil toplum kuruluşu çalışmaları ve teşkilatçılığı ile tanıdığı Yalçınkaya’ya başarı dileklerini iletti.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Ümraniye önceki dönem İlçe Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Mahmut Eminmollaoğlu, Yeni İlçe Başkanı Salim Çetinkaya ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Fatih Kaya ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Av. Akın İlhan ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Burak Çifci ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yücel Yalçınkaya, saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve ilçe yöneticileri ile 14 Mayıs seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

Reklamı Geç