Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOKATLI DOSTLAR KAHVALTIDA BULUŞTU..

İyi dostluk ve toplum

İyi dostluk ve toplum yararlarının gözetilmesi amacıyla oluşturulan Tokat Dostluk Grubu (TDG)  üyeleri düzenlediği kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katıldığı toplantı samimi bir havada geçti.

tokdastkah5Tokat Dostluk Grubu’nun her ay düzenlediği toplantı geçtiğimiz günlerde Yenidoğan Safa Tepesi Sosyal Tesislerinde yapıldı. Tokat Dostluk Grubu Başkanı Mustafa Günal’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve dernek yöneticileri aileleri ile katıldı.

tokdastkah3Programdaki yaptığı konuşmasında, yerel yönetimlerin katılımcılıkla daha verimli hizmet edeceğini belirten Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem: “Demokrasi sadece seçim sonuçları değildir. O beldede yaşayan herkes kendi geleceği ile ilgili karar vermelidir. Aksi takdirde bir şeyler eksik kalacaktır. Bu yüzden ilçemizde bulunan çeşitli sosyal gruplar ve sektör temsilcileri ile bir araya gelerek onların kanaatlerini alıyoruz, bunu çok önemsiyoruz. Sancaktepe’yi daha iyi yerlere taşıyacağımıza olan ümidimiz tam olduğundan yaptığımız çalışmalardan hiç yorulmayacağız. Aslında nüfus olarak en çok Tokatlıların yaşadığı Sancaktepe’de bende fahri Tokatlı sayılırım” şeklinde konuştu.

tokdastkah4İstanbul Milletvekili Harun Karaca ise yaptığı konuşmada: “Ülke değerleri ile örtüşen siyasi, sosyal ve sivil farklı oluşumlarda yer aldım. Her ne kadar farklı oluşumlar olsa bile aynı ideale gönül vermiş kişiler olduğunda dostlarımla zaman zaman bir araya gelme lüzumu hissettim. Ülkeye hizmet etmek amacıyla niyetlendiğim bu yolda desteklerinizi bekliyorum “ şeklinde konuştu. Karaca: “Arkadaşlarımın arasında vefakâr,  fedakâr, iyi kalpli, gece-gündüz arayıp dertlerimi paylaşabileceğim çok uzaklarda olsa bile varlığını her an yanımda hissettiğim çok özel, çok değerli hemşerilerim ve dostlarım var. Hayatta en önemli şey de bu değil mi zaten? ” dedi.

tokdastkah1Program yapılan konuşmaların ardından günün anısına çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

tokdastkah6

tokdastkah2

Reklamı Geç