Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TUZLALILAR YEŞİLAY’A TAM DESTEK VERDİ..

Tuzla Belediyesi ve Yeşilay

Tuzla Belediyesi ve Yeşilay Tuzla Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğine ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi. Kaymakam Ali Rıza Çalışır ve Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı öncülüğünde bir araya gelen vatandaşlar, Yeşilay’ın mücadelesine katılarak destek verdi.

tuzla yesilay 2Tuzla sahilinde düzenlenen Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğine Kaymakam Ali Rıza Çalışır, Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,  Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Belediyesi Meclis Üyeleri, Yeşilay Şube Başkanı Tülin Sayın, Belediye Gençlik Meclisi üyeleri, öğretmenler, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yeşilay Haftası nedeniyle insan sağlığının önemine vurgu yapılan karikatür sergisini katılımcılar ilgiyle inceledi. Yeşilay standında düzenlenen etkinlikte sigarayı bırakan Tapduk Emre İlkokulu Müdürü Alptekin Topal ile Tuzla Belediyesi personeli İlker Koçak ve Hakan Gençtürk’e Kaymakam Ali Rıza Çalışır ve Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından teşekkür plaketi verildi.

tuzla yesilay 4Yeşilay Şube Başkanı Tülin Sayın, Yeşilay’a katkılarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya plaket vererek teşekkür etti. Bir konuşma yapan Tülin Sayın, “Toplumun ve gençliğin beden ve ruh sağlığına zarar veren bütün zararlı alışkanlıklarla mücadelemizde Yeşilay’a desteğini esirgemeyen Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederim” dedi.

????????????????????????????????????

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Renkli Görüntüler Yaşandı. Etkinlik, sağlıklı yaşam yürüyüşü ile devam etti. Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile etkinliğe katılan vatandaşlar, İDO İskelesi ile Tuzla Marina arasında yürüyüş yaptı. Yürüyüşe katılanlar, ellerinde Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğini içeren dövizlerle renkli görüntüler oluşturdu.

????????????????????????????????????

Reklamı Geç