Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN POLİSE ARAÇ DESTEĞİ..

Sosyal belediyecilik ilkesini en

Sosyal belediyecilik ilkesini en iyi uygulayan belediyelerden biri olan Ümraniye Belediyesi denetimlerin daha hızlı yapılmasını sağlamak amacıyla her yıl olduğu bu yıl da İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Belediye önümüzdeki yıl için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne toplamda 31 araç tahsis etti.

Ümraniye Belediyesi, vatandaşların huzuru, güvenliği ve daha hızlı hizmet almasını sağlamak için her yıl olduğu gibi bu yıl da 26 araç, 4 motorsiklet ve 1 minübüs ile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Araç teslim törenine Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Belediye Başkan Yardımcıları, Kızılay Şube Başkanı Ali Şentürk, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Nurettin Yekeler ve Abdüssamet Can Birim Müdürleri ve polis memurları katıldı. Başkan Hasan Can ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır arasında imzalanan protokole göre, Ümraniye Belediyesi tarafından 26’sı binek, 4 motorsiklet ve 1 minübüs ile toplamda 31 araç olmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, “Ümraniye Belediyesi olarak, Ümraniye halkına hizmet yapan tüm kamu kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde halkımıza hizmet etmekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyetimize 26’si binek araba, 1 minübüs ve 4 motorsiklet aracımızı yenileyerek emniyetimizin hizmetine sunuyoruz. Belediyemizin sloganı olan “Hizmetimiz Sevgi İle” diyor, 2004’te hizmete başlayan ve Ümraniye halkına hizmette sınır tanımayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır; “Ümraniye gerçekten parmakla gösterilecek ilçelerden bir tanesidir. Ümraniye’mizin güvenliği ve huzuru için teşkilatımıza yapmış olduğu maddi manevi destek ve katkılarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Teslim töreninde konuşan Başkan Hasan Can, “Tahsis ettiğimiz 26’sı binek 4’ü motosiklet ve 1 minibüs ile toplamında 31 aracımızla her sene olduğu gibi bu yıl da artan sayıyla ilçe emniyetimize destek veriyoruz. Amacımız ekiplerin vatandaşlarımıza daha hızlı ve güvenli hizmet vermesine katkı sağlamaktır. Bu durum ise bizleri mutlu ediyor” dedi. Başkan Hasan Can son olarak “Rabbim daha iyi ve güzel hizmetler yapmayı nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Başkan Hasan Can İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır’a temsili olarak birkaç aracın anahtarı ve ruhsatını takdim etti.

Reklamı Geç