Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE KENT KONSEYİ GENEL KURULUNU YAPTI..

Ümraniye Kent Konseyi 2017

Ümraniye Kent Konseyi 2017 Genel Kurul Toplantısı, Ümraniye Belediye Meclis Salonu’nda, Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi 2017 Genel Kurul Toplantısına; Belediye Başkanı ve Ümraniye Kent Konseyi Onursal Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Kent Konseyi Gençlik Merkezi Başkanı Kağan Şekercioğlu,  Belediye Başkan Yardımcıları, Muhtarlar, Kent Konseyi Üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kurul, divan teşekkülünün ardından protokol konuşmalarıyla devam etti.

Kent Konseyi Başkanı ve Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, bir selamlama konuşması yaparak,  Kent Konseyi’nin faaliyet ve çalışmalarını anlattı.

Belediye Başkanı Hasan Can, Kent Konseyi Onursal Başkanı olarak bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Can: “5393 sayılı yasayla oluşturulan Ümraniye Kent Konseyi ilk günden bu yana icrai faaliyettedir. Elbette şehrin nabzını tutmak ve şehri bilgilendirmek adına kent konseyimizde önemli işler yapılıyor. Yasa konseyi yürütme işini belediyelere veriyor. Yani kent konseyi belediye konseyi değil; ancak onursal başkan olarak belediye başkanları ilan edilmiş. Bu konseylerde belli sürelerde seçim yapılıyor. Bugünkü kurulumuz da seçimli genel kurul olacak” dedi. Genel kurulun hayırlara ve daha iyi hizmetlere vesile olması duasında bulunan Başkan Hasan Can, “Bundan önce görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür, bundan sonra görev yapacaklara ise başarılar diliyorum, Allah hayırlı hizmetler nasip etsin” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Kent konseyinin faaliyetleri ile ilgili bir sunumun ardından, dilek ve temenniler ile devam eden program; yeni dönemin Kent Konseyi Başkanı seçilen Hüseyin Erdoğdu’nun teşekkür konuşmasıyla son buldu.

Reklamı Geç