Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE KIZILAY HİZMET BİNASINA KAVUŞACAK

Ümraniye Belediyesi 10 yılda

Ümraniye Belediyesi 10 yılda yaptığı 200’ün üzerinde kalıcı esere her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Atatürk Mahallesi’nde yapımına karar verilen Kızılay Hizmet Binası, kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılacak.

umrkizilay2Türkiye’de her yıl binlerce insan, kaza ya zenci porn da hastalık sonucunda kan bulamadığı için hayatını kaybediyor. Buna karşılık yapılan araştırmalar, yaklaşık 72 milyon insanın yaşadığı Türkiye’de yıllık kan bağış oranının, nüfusun %1′i kadar olduğunu gösteriyor. Oysaki kan bağışı, kan bekleyen binlerce insanın hayatını kurtarmanın yanı sıra, bağış yapan kişinin sağlığını seks hikayeleri da olumlu yönde etkiliyor. Bu bağlamda Ümraniye Belediyesi, vatandaşların kan ihtiyaçlarını karşılayabilmesi ve kan bağışı yapabilmeleri için Kızılay Hizmet Binası’nı kısa zamanda tamamlayıp hizmete açacak.

umrkizilay32014 Temmuz ayında proje hazırlıklarına başlanan Ümraniye Kızılay Hizmet Binası, 383  m² alandan oluşuyor. Kızılay hizmet binasının zemin katında Kan Alma,  Doktor ve Teknik Odaları bulunuyor.  1. katında 5 idari odası bulunan binanın çatı katında ise dinlenme ve toplantı odası yer alıyor. Kısa sürede tamamlanacak olan Ümraniye Kızılay Hizmet Binası bölge insanına hizmet verecek.

 

Reklamı Geç