Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE ZABITASI, BALIKÇILARI DENETLEDİ…

Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler,

Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler, vatandaşların sağlığını korumak için gıda denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Belediyeye bağlı zabıta ekipleri, bugün de gıda kontrol görevlileri ile birlikte balıkçıları denetledi.

Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, vatandaşların daha temiz, sağlıklı ve güvenilir gıdalara ulaşması için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Zabıta ekipleri bugün de, Ümraniye İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bağlı gıda kontrol görevlileri ile birlikte balıkçılara yönelik bir denetim gerçekleştirdi.

Kış ayının girmesi ile birlikte vatandaşların uğrak yerlerinden olan balıkçılar, ekipler tarafından tek tek gezilerek kontrolden geçirildi. Zabıta görevlileri, ruhsat ve evrak denetimlerini gerçekleştirirken, gıda kontrol görevlileri de balıkçıların satış reyonları ve mutfak kısımlarını inceleyerek standartlara uygun olup olmadığını kontrol etti. Ekiplerin çalışması gün boyunca sürerken, bu denetimlerden vatandaşlar da memnun kaldı. Yapılan denetimler sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadı.

Reklamı Geç