Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’DE ANLAMLI BAHAR..

  Ümraniye Belediyesi, yardıma

 

Ümraniye Belediyesi, yardıma ve bakıma muhtaç Yaşlı Hizmet Birimi misafirleri için bir gezi düzenledi. Konuklar, düzenlenen gezi ile Emirgan Korusu’nda bir nebze de olsa kendilerini huzurlu hissederek, mutlu bir gün geçirdiler. 

umryasli2Ümraniye Belediyesi, yaşlılara yönelik gerçekleştirdiği hizmetlerle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Yaşlılar için gerçekleştirilen hizmetlerin başında, evde bakım ve sağlık hizmeti geliyor.  Kimsesiz ve bakıma muhtaç yaşlılar için kurulan özel ekip, her hafta evleri ziyaret ederek temizlik ve sağlık hizmeti sunuyor, gerektiğinde ise ambulans ve doktor desteği sağlıyor. Bunun yanı sıra düzenlenen gezi ve etkinliklerle de yaşlı misafirlere unutulmaz bir gün yaşatılıyor.

umryasli3Bu kapsamda, Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı “Yaşlı Hizmet Birimi’’konukları ile Yaşlı ve Hasta Bakımı kursiyerleri olmak üzere toplamda 55 kişilik kafile, Emirgan Korusu Lale Festivali’ne katıldı. Bahara merhaba etkinliği kapsamında, rengârenk lalelerin arasında keyifli zaman geçiren misafirler günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

umryasli4

 

 

 

 

Reklamı Geç