Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’DE “BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI SÜRÜYOR..

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Başkanla 5 Çayı” buluşması kapsamında Topağacı mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Bölgeye ilişkin talep ve hizmetlerin konuşulduğu program vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

Ümraniye’de “Başkanla 5 Çayı” buluşmaları bu kez de Topağacı Mahallesi’nde yer alan Kazım Karabekir Parkı’nda gerçekleşti. Alanı dolduran vatandaşların geri dönüşüm, temizlik, istihdam, imar, sokak hayvanları, park ve okul gibi talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldırım, ilgili birimlere yönlendirmede bulunarak, gereğinin yapılması talimatını verdi.  Belediye yöneticileri de Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, programda Ümraniye Belediyesi olarak ilçe genelinde ve Topağacı Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Başkanla 5 Çayı” programlarının faydalı ve önemli olduğunun altını çizen Yıldırım, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi. Programda ayrıca Başkan Yıldırım, çocuklara dondurma ikramında bulundu.

 

Reklamı Geç