Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’DE 15 TEMMUZ GAZİLERİNİN EVLERİNE ZİYARET..

15 Temmuz Demokrasi ve

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü münasebetiyle, 15 Temmuz şehitlerinin kabirlerini ziyaret eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Ümraniye Protokolü bugün de gazileri tedavi gördükleri hastanelerde ve evlerinde ziyaret etti.

Her fırsatta şehit yakınları ve gazilere ziyaretler gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı dik duruşları ile vatanı müdafaa eden gazilerimizden; Ertuğrul Emre Hüsrev, Turan Teke, Erol Demir, Recep Ünlü ve Kemal Uyar’ı aileleri ile beraber ziyaret etti. Ayrıca Başkan Hasan Can Şişli American Hastanesi’nde tedavi gören Mehmet Yaman’ı ziyaret ederek doktorlardan durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerde Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yımaztürk ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş da bulundu.

Gaziliğin Allah katında çok muteber ve değerli bir makam olduğunu söyleyen Başkan Hasan Can, “Rabbim bütün şehitlerimize rahmetiyle cennetiyle muamele eylesin ve Rabbim bütün gazilerimize yaşadıkları müddet zarfında onurlu ve sahip oldukları yüce gazilik makamına layık şerefli bir hayat yaşamalarını nasip eylesin” dedi.