Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE İŞSİZLİKLE MÜCADELE EDİYOR..

Ümraniye’de ikamet eden işsiz

Ümraniye’de ikamet eden işsiz vatandaşlara iş olanakları sunmaya devam eden Ümraniye Belediyesi, Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürüttüğü ve Belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi ile iş arayan vatandaşları bizzat firmalara götürerek yerinde iş görüşmeleri yapmalarını sağlıyor.

umraniye issizlik mucadele 3Ümraniye Belediyesi, Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürüttüğü ve belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi ile iş arayan birçok Ümraniyeliyi, işverenlerle buluşturmaya devam ediyor. 2010 yılında hizmet hayatına başlayan ve  iş arayan Ümraniyeli vatandaşlarla birlikte kariyer planlamaları yapan Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi; bölgedeki işletmelerden aldığı talepleri de değerlendirerek, vatandaşları yatkın oldukları mesleklerde uygun bir iş sahibi yapmaya çalışıyor. Bu çerçevede gerçekleştirdikleri birebir ve toplu görüşmelerin yanı sıra, bizzat iş arayan vatandaşları firmalara götürerek yerinde iş görüşmeleri yapmalarına olanak sağlıyor.

umraniye issizlik mucadele 1Kurulduğu günden itibaren 16.190 kişiye iş bulup yönlendiren Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi, bugün Ümraniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ALPKE METAL FABRİKASI’nı vatandaşlarla birlikte ziyaret ederek işveren ve iş arayan vatandaşların buluşmalarını sağladı. Fabrikayı yerinde görerek çalışma koşullarını öğrenen vatandaşlar yaptıkları görüşmeden memnun olduklarını belirterek böyle bir hizmeti kendilerine sağladığı için Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini ilettiler.

umraniye issizlik mucadele 2

Reklamı Geç