Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’DE SAMSUNLULAR BULUŞMASI..

Ümraniye Belediyesi ev sahipliğinde

Ümraniye Belediyesi ev sahipliğinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Samsunlu hemşehriler ile buluştu.

ümraniye samsun buşması 1Samsunlular buluşmasına AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Altuğ Karataş, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Başkanı Sezgin Gümüş, Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu(SAMDEF) Başkanı Metin Şenel, Vezirköprü Derneklerine Federasyonu (VEZDEF) Başkanı İsmail Ceylan, Samsun Sanayici ve İş Adamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Mete Koca, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Samsunlu hemşehriler katıldı.

ümraniye samsun buşması 5Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Başkanı Sezgin Gümüş, 15 Temmuz ve gündeme dair selamlama konuşması gerçekleştirdi ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

ümraniye samsun buşması 4AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, gündeme dair selamlama konuşması gerçekleştirdi.

ümraniye samsun buşması 3Programda 15 Temmuz darbe girişimi ile alakalı konuşmasını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “15 Temmuzu unutturmayacağız. Bilesiniz ki unutturursak yine aynı gaflete düşeriz” dedi. Başkan Hasan Can, “Bu millet bugüne kadar yanılmadı. 15 Temmuzu bir kez daha yaşamamak istiyorsak güçlü hükûmetlere ihtiyacımız var. İşte bu da siz milletimizin elindedir” dedi. Başkan Hasan Can, “Artık bu ülkede hükûmet krizi diye birşey kalmayacak. Bu ülke hep tek başına iktidar olduğu zamanlarda kalkınmıştır. 16 Nisan bu milletin seçimidir” dedi.

ümraniye samsun buşması 2Ardından konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, “Samsunlu kardeşlerimiz ‘Mesele memleketse gerisi teferruattır’ diyor” dedi. 15 Temmuz darbe girişiminden de bahseden Temurci, “15 Temmuz zaferini o gece sokağa çıkan milletimiz yazmıştır. Türkiye’de yapılan darbeler hep milletin iradesine yapılmıştır” dedi. Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Temurci, “Koalisyon dönemlerinde Türkiye’de hep istikrarsızlık olmuştur. Daha güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi şarttır” dedi. Programın sonunda AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, Samsunlu hemşehrilerin sorularını yanıtladı.

Reklamı Geç