Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’NİN 2017 BÜTÇESİ TAM 400 MİLYON LİRA..

Ümraniye Belediyesinin 2017 yılı

Ümraniye Belediyesinin 2017 yılı muhammen bütçesi ve performans programı, Belediye Meclisi’nde yapılan görüşmelerin ardından oy çokluğu ile kabul edildi.

umraniye butce onay 3Ümraniye Belediye Meclisi, 2017 yılı muhammen bütçesi ve performans programı, yapılan görüşmelerin sonunda oy çokluğu ile kabul edildi. Ümraniye Belediye Meclis Salonu’nda yapılan bütçe ve performans programı görüşmelerine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve birim müdürleri katıldı.

umraniye butce onay 4Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Belediye Meclisinde 2017 yılı Performans Programı ve buna bağlı olarak 2017 yılı Bütçesinin  sunumu gerçekleştirdi. 2014-2019 Yılları için hazırlanıp Belediye Meclisinde kabul edilen Stratejik Plan ışığında 2017 yılı için hazırlanan performans programı ile bu programı gerçekleştirebilmek için 2017 Yılı Bütçesinin titizlikle hazırlandığını dile getiren Başkan Hasan Can, “Bugüne kadar muhammen bütçemizi, hep reel bütçe yapmaya özen gösterdik. Yani hep gerçekçi bütçe yaptık” dedi. Başkan Hasan Can, “Ümraniye Belediyesini borca sokmadan, faiz baskısına maruz bırakmadan, denk bütçe politikasıyla bu güne kadar getirdik” dedi.

umraniye butce onay 1Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu bütçe görüşmelerinde Cumhuriyet Halk Partili Meclis Üyelerinin sorularını yanıtladı ve bütçe hakkında genel bir bilgi verdi. Eminmollaoğlu, ”Ümraniye Belediyesi bugüne kadar yaptığı bütçelerde hep denk bütçe, yapmayı ilke edinmiştir ve gerçekleşme oranlarına baktığımız zaman da yüzde yüze kadar gerçekleşme oranlarıyla gelir bütçesinin gerçekleştiren bir belediyedir” dedi ve sözlerini sonlandırdı.

umraniye butce onay 2Yapılan görüşmeler sonunda oylamaya geçildi. Ümraniye Belediyesinin 400 milyon TL olarak planlanan 2017 yılı muhammen bütçesi yapılan oylamada, oy çokluğu ile kabul edildi. Daha sonra Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir kapanış konuşması gerçekleştirdi.

Reklamı Geç