Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDAR AK PARTİ’DE COŞKULU DANIŞMA MECLİSİ..

AK Parti Üsküdar İlçe

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı, Mart ayı faaliyetlerini coşkulu bir Danışma Meclisi toplantısıyla taçlandırdı. İlçe Başkanı Halit Hızır yönetiminde yarın seçim olacakmış gibi hiç durmadan çalışan AK Parti Üsküdar Teşkilatı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler konulu Danışma Meclisi seçim mitingi havasında geçti.

ak parti uskudar danisma top 2AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin de iştirak ettiği Danışma Meclisi toplantısı protokolünde; önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İlçe Başkanı Halit Hızır, İstanbul İl Başkan Yardımcıları Celal Erdoğan, Ahmet Cin, İstanbul İl Üsküdar Sorumlusu Şengül Karslı, Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Songül Kavalcıoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Köse, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve önceki dönem Belediye Başkanı Mustafa Kara gibi pek çok önemli isim yer aldı. İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanlarının da katıldığı danışma meclisi toplantısının yapıldığı Bağlarbaşı Kültür Merkezi, AK Gönüllü Üsküdar Teşkilatı tarafından tıklım tıklım dolduruldu. İlçe Başkan Yardımcısı Kamil Erkan’ın Divan Başkanlığını yaptığı danışma meclisinin açılış konuşmasını İlçe Başkanı Halit Hızır gerçekleştirdi.

ak parti uskudar danisma top 6HALİT HIZIR; “BİRLİKTE BÜYÜK TÜRKİYEYİZ”

Danışma Meclisi toplantısında partililere seslenen İlçe Başkanı Halit Hızır şunları söyledi: “Bugün burada tarihi bir günü daha hep birlikte yaşıyoruz. Rabbimize ne kadar hamd etsek ve şükretsek azdır. Çünkü Dünyanın en hainlerinin, en acımasızlarının, en kalleş örgütlerinin bu coğrafya ve ülkemiz üzerindeki en çirkin oyunlarına rağmen, bu salonu hınca hınç dolduran vefakâr, cefakâr, dirayetli, yiğit insanları var. Hoşgeldiniz kardeşlerim, sefalar getirdiniz. Siz burada bu çatı altında Ahmet Davutoğlu ile Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında sımsıkı durdukça bu topraklarda operasyon yaptırmayacağız! Bu toplumun huzurunun bozulmasına izin vermeyeceğiz! Kardeşi kardeşe vurdurmanıza izin vermeyeceğiz! Bu ülkeyi size böldürmeyeceğiz! Bu toprakları siz sahipsiz mi sandınız. Ey Gafiller! Bizi Yıldıramazsınız! Bizi korkutamazsınız! Biz Biriz Beraberiz!

ak parti uskudar danisma top 1“Birlikte Büyük Türkiye’yiz… İşte Üsküdar’ız, İşte İstanbul’uz, İşte Diyarbakır’ız, İşte Trabzon’uz, İşte İzmir’iz, Doğuyuz, Batıyız, Kuzeyiz, Güneyiz! Biz Türkiye’yiz Türkiye. Evet, bugünlerde ülkemiz ve coğrafyamız zor günler yaşıyor. Ülkemizin güçlenmesinden, büyümesinden rahatsız olan şer odakları, milletimizi devletimizi ve partimizi hedef alıyor. Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve güçsüzleştirmek isteyen hain odaklar; alçakça kalleşçe yöntemlere başvuruyorlar. Sivil insanların arasında çoluk çocuk demeden, kadın-erkek demeden hunharca kardeşlerimizi katlediyorlar. Biz inanıyoruz ki bu kardeşlerimiz şehit olmuşlardır. Bu vesile ile şehit düşen güvenlik güçlerimize, sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbimden niyaz ediyorum ki bu alçakların hainlerin planlarını kendi başlarına duçar etsin.

ak parti uskudar danisma top 11Ülkemizde güzel gelişmeler olduğu gibi Üsküdar’ımızda da; 30 Mart öncesinde milletimize, komşularımıza ve Üsküdarlıya ne söz verdiysek bir bir gerçekleştiriyoruz. Değerli Belediye Başkanımız, kıymetli kardeşim Hilmi Türkmen’in ve ekibinin önemli çabalarıyla, bizde siyasi irade olarak kararlılıkla Başkanımızın yanında olmakla 33 yıllık imar problemini çözümledik. Üsküdar’ımıza hayırlı olsun. 2 yıl gibi kısa bir proje sürecinde Üsküdar’a Dev Eserler kazandırdık. Üsküdar Meydan Projemiz tamamlandı ve yakında kazmayı hep beraber vuracağız. Bunların yanı sıra ‘Estetik Belediyeciliğimiz’ sadece göze değil, ruha da hitap eden çalışmalarımızla nice eserler Üsküdarımıza kazandırıyoruz. Bu çalışmalarla ilgili detaylı sunumlarını Sn. Belediye başkanımız konuşmaları esnasında vurgulayacaklardır. Ben bu vesile ile 2 yılda 20 yıllık üretim yapan Belediye Başkanımızı ve ekibini yürekten kutluyorum. İyi ki varsınız, sağ olun var olun.

ak parti uskudar danisma top 8Ve ben buradan değerli teşkilatımızı da en kalbi duygularla kutlamak istiyorum. 37 gün gibi kısa bir sürede 89 bin üyemiz büyük bir titizlikle, tek tek ulaşmak suretiyle üyelerimizi AK Gönüllülerimiz ziyaret eden teşkilatımızı kutluyorum. Mahalle Başkanlarımıza, Kadın kollarımıza, Gençlik Teşkilatımıza ve çalışmayı koordine eden Teşkilat Birimimize ve komisyonumuza yürekten teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, sağ olun, var olun. İlçe Başkanlığımız olarak halkımızla, esnafımızla iç içe olmaya gayret gösteriyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde Üsküdarlı esnaflarımızı ziyaret ettik. Onlara sadece seçimlerde kapıya gelen siyasi bir hareket olmadığımızı gösterdik. Bu manada esnaf dostlarımızdan sizlerin adına çok teşekkür aldık.

ak parti uskudar danisma top 4Yine STK ‘ larımızla ve muhtarlarımızla bir araya geldik. Büyük Türkiye’nin kurulması için gece-gündüz çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bu topraklar bizlere emanet ve bizden sonrakilere mirasımızdır. Ona gözümüz gibi bakmak, onan halel getirmemek için elimizden geleni yapmalıyız. Türkiye’nin İslam coğrafyasının ve mazlumların sigortası olduğunu unutmamalıyız. Aşkımızı, Heyecanımızı, Sevdamızı asla kaybetmemeliyiz. Şimdi tüm teşkilatımıza soruyorum. Bizim gelenekte korkmak var mı? Yok! Bizim gelenekte yıkılmak var mı? Yok! Bizim gelenekte kaçmak var mı? Yok! Bizim medeniyetimizde vazgeçmek var mı? Yok! O halde ne diyoruz AK Parti hizmetin adıdır. AK Parti gönüllerin adıdır. AK Parti milletin adıdır ve AK Parti milletin kendisidir.”

ak parti uskudar danisma top 15HİLMİ TÜRKMEN: “ÜSKÜDAR SPOR ŞEHRİ OLACAK”

Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de yaptığı konuşmada “İki yılda büyük çalışmalara imza attık . Kadim şehrin teşkilat mensubu olmak bizlere nasip oldu. İki yılda 200 esere imza attık. Bu güzel eserler 2004’ten itibaren biriken tecrübelerin sonucudur. En büyük sorunumuz 16 mahallemizi kapsayan boğaz bölgemizin imar sorunuydu. İmar konusunda verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kentsel dönüşüm lütuf değil, görevdir. 1 Haziran 2016’da yeni belediye binamıza taşınıyoruz. Eylül ayında bambaşka bir Üsküdarla karşılaşacaksınız. Seneye danışma meclisimizi boğazda, yüzen nikah sarayında yapacağız. Tebessüm Kafemizi açtık. Önümüzdeki günlerde boğazı gören bir mesire alanımız olacak. Beylerbeyi stadını yıkıp 2 yeni spor tesisi yapıyoruz. Üsküdar, spor şehri olacak” dedi.

ak parti uskudar danisma top 9TEMURCİ: “ÜSKÜDARLI OLMAK AYRICALIKTIR”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci de; “Üsküdarlı olmak ayrıcalıktır” diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Üsküdar, AK Parti iktidarının merkezidir. 33 mahallesinin de oylarını arttırdığı yerdir Üsküdar. İnşallah bir daha 7 Haziranlar yaşamayacağız. Teşkilatın her noktasında çalışan kardeşlerimin , bu başarıda payı vardır. AK Parti , sadece 2002’de yola çıkan bir siyasi hareket değildir. Herkesin duasıdır. CHP, 2 ay boyunca bir portreyi kimin indirdiğiyle uğraştı. Recep Tayyip Erdoğan bu ümmetin en gür sesi olduğu için engellemeye çalışıyorlar. AK Parti’nin dayanağı hizmet ve hürmettir. CHP’nin mazisiyle bir ilişkisi kalmamıştır. Demokrasi tarihimiz, darbeler tarihidir. Başkanlık sistemi demek, milletin kararının hakim olması demektir. Vatanıyla, bayrağıyla problemi olmayan kardeşlerimiz CHP’yi terk ediyor. Osmanlıyı beğenmeyen güç hâlâ varlığını sürdürüyor. Suriye de akan kan durmazsa, dünyanın hiçbir yerinde barış olmayacak” dedi.

ak parti uskudar danisma top 10GÜLLÜCE: “GENÇLER, ÜMİT VAR OLALIM”

Bir önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce de “Bugünki alçaklıkların sebebi ‘Şark Meselesi’dir. AK Parti’nin kadınları bile çantalarıyla sizin hakkınızdan gelir. 1994’te İstanbul’da çöpler toplanamıyordu. Bugünki projeleri o zaman hayal bile edemezdik. Yurt dışından 2 tane tekerlekli sandalye gelmesine sevinirdik… Şimdi, ihtiyaç sahiplerine bu sandalyelerin elektriklisini dağıtıyoruz belediyelerimiz. Gençler, ümitvar olalım” diye konuştu. Danışma meclisinde ayrıca Yavuztürk Mahalle Başkanı Özkan Yaslı, Mehmet Akif Ersoy Mahalle Başkanı Onur Özer, İcadiye Mahalle Başkanı Mehmet Gürkan ve Selimiye Mahalle Başkanı Nurdan Karapınar da birer konuşma yaptı.

ak parti uskudar danisma top 13

ak parti uskudar danisma top 3

ak parti uskudar danisma top 12

ak parti uskudar danisma top 5

ak parti uskudar danisma top 7

Reklamı Geç