Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NE ‘GİRİŞİMCİLİK’ ÖDÜLÜ..

Girişimci İş Adamları Vakfı

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) 5. Girişimcilik Ödül Töreni Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla Bahariye Mevlevihanesi’nde düzenlendi.  Girişimcilik ödüllerinin dağıtıldığı gecede, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, belediye bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştirin “Fikir Sanat Merkezi” projesiyle “Kamu yöneticisi” dalında ödüle layık görüldü.

üsküdar girişimci ödülü 3Gecede konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 65. Hükümet olarak Türkiye’de girişimciliğin değerini, kıymetini bilen bir hükümet olduklarını vurgulayarak, “Girişimci arkadaşlarımıza elimizdeki imkânları maksimum seviyede kullandırabilmek için her türlü çalışmayı yapıyor, her türlü projeyi ortaya koymaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede genç iş adamlarımızın atakoykbb.com özellikle KOBİ’lerimizin desteklenmesiyle ilgili ortaya konulan katkı ve destekleri biliyorsunuz. Yine aynı şekilde Türkiye’de Cazibe Merkezleri Projemizle, Türkiye’nin birçok iline girişimci arkadaşlarımızın yönelmesini sağlamamız mümkün olacak. En kısa süre içinde buradaki potansiyelin maksimum seviyeye çıkarılması mümkün olacak ve Türkiye daha güçlü bir ekonomi olarak yoluna devam edecek” diye konuştu.

üsküdar girişimci ödülü 2Gecenin sonunda Kurtulmuş, girişimcilik ödüllerini sahiplerine takdim etti. Tören, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

üsküdar girişimci ödülü 1

Reklamı Geç